Sevgili ile barismak icin mektup örnegi

Sevgiliye mektup
Sevgiliye mektup
Sevgiliye mektup

 

Sevgili [kız arkadaşımın adı],

 

Bu mektubu yazarken seni kaybetme korkusu ile dolu olduğumu hissediyorum ve sana açıkça konuşmak isterim. İkimiz de birbirimize çok şey borçluyuz ve bu borcu ödeyebileceğimizi düşünüyorum. Biz çok özel bir bağa sahibiz ve bu bağı sürdürmek için her şeyimi vermeye hazırım.

 

Seni kırdığım için gerçekten üzgünüm ve bu benim hatam. Seni mutlu etmek için yeterince çaba gösteremedim ve bunun seni incittiğini kabul ediyorum. Ancak, bu durumu düzeltmek istiyorum. Seni yeniden kazanmak için elimden geleni yapmaya hazırım.

 

Biz birbirimizin hayatının bir parçasıydık ve seni sevdiğimden hiç şüphe etmedim. Bizi ayıran sorunlar ne kadar büyük olursa olsun, bizim sevgimizden daha büyük olamaz. Acımasız telaşımız ve kızgın kelimelerimizle birbirimizi incitmiş olabiliriz, ancak bu bize birbirimizi kaybettirmek için yeterli bir sebep olmamalı.

 

Ben seni seviyorum, seni geri kazanmaya ve yaşattığım acıyı unutturmaya kararlıyım. Geçmişi geride bırakarak, geleceğimizi birlikte şekillendirebiliriz. Seni sevdiğim, sana değer verdiğim ve aynı ortak amaçlara ulaşmak için uğraşacağım sözünü veriyorum.

 

Düşüncelerimi, sorunlarımızı çözmek ve yaşadığımız zorlukları yenmek için hep birlikte kullanabiliriz. Lütfen, beni affetmeyi ve bizim tekrar bir arada olmamızı düşünebilir misin?

 

Sevgilerimle,

 

[Senin adın]

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO