Apple Music ücretsiz deneme süresi bazı ülkelerde üçten bir aya indirildi!

Apple’ın yeni kullanıcılar için üç aylık ücretsiz denemesi, yıllardır uzun süredir devam eden bir teklif olmuştur. Ancak, son zamanlarda Cupertino (Kaliforniya şehri), ABD, Kanada, Avustralya, Japonya ve İngiltere dahil olmak üzere bazı ülkelerde bunu bir aya indirdi.

Apple Music ücretsiz deneme süresi bazı ülkelerde üçten bir aya indirildi!

Apple Music ücretsiz deneme süresi Cupertino (Kaliforniya şehri), ABD, Kanada, Avustralya, Japonya ve İngiltere dahil olmak üzere bazı ülkelerde bir aya indirildi! Bu hamle, AirPods, HomePod mini ve bazı Beats ürünleri gibi bazı Apple cihazlarının satın alınmasıyla sınırlı bir süre için verilen altı aylık sınırlı deneme programını etkilemez.

Aylık abonelik oranları da henüz etkilenmemiş görünüyor. Bireysel bir Apple Music planı hala 9,99 ABD Doları (üniversite öğrencileri için 4,99 ABD Doları) ve 5 kişilik bir aile planı 14,99 ABD Dolarıdır. Ayda 4,99 ABD doları karşılığında ses ve Siri aracılığıyla bazı müzik kataloglarına uzamsal veya kayıpsız ses olmadan sınırlı erişim sağlayan daha yeni Apple Music Voice Planı da var.

Sessiz sedasız uygulamaya konulan bu deneme indiriminin ne amaçla uygulandığından tam olarak emin değiliz. Ancak belki de Apple, müzik akışı pazar payında titan olmaya devam eden Spotify ile Spotify arasındaki muazzam boşluğu potansiyel olarak kapatmaya çalışmanın yollarını araştırıyordur. Sezgilere ters gibi görünen yüzeyde olsa da, daha kısa bir genel deneme sistemi, Apple için üçüncü taraflar aracılığıyla ilginç ve potansiyel olarak çekici yan tekliflerle denemeler için yer açabilir, bir şekilde deneme programını Spotify’ınkine yaklaştırır.

Spotify’den söz etmişken, Spotify ABD’de ve diğer bazı ülkelerde, iki aylık sınırlı deneme kampanyaları yürütüyor ve Premium için PayPal üzerinden ödeme yapmak size üç ay ücretsiz sağlayabiliyor.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO