Instagram Masaüstünde Hikayeyi Yeniden Tasarladı

Hikayeler, Instagram’ın masaüstü sitesinde yeni bir görünüm kazanıyor. Yeniden tasarım, Hikayelere göz atarken daha sürükleyici bir deneyim sunuyor. Instagram’ın masaüstü sitesindeki hikayeler artık bir sonraki adımın önizlemesini gösteren tıklanabilir bir atlı karıncada görünüyor.

Masaüstündeki Instagram Hikayeleri Yenilendi

Masaüstü bilgisayarınızdan bir Hikaye seçtiğinizde, üzerine tıklayabileceğiniz bir Hikaye döngüsü sunulur. Ekranınızda sadece tek bir hikaye görmek yerine, izlediğiniz Hikayenin önizlemelerini ve bundan sonra hangi Hikayenin geleceğini göreceksiniz.Bu küçük bir değişiklik gibi görünebilir, ancak Instagram’ın daha önce masaüstünde sahip olduğu Hikaye düzeninden daha iyi. Bundan önce, sırada hangi Hikayelerin çıkacağını göremiyordunuz, bu yüzden içeriğe körü körüne göz atıyor olacaktınız.Süslü yeni atlıkarınca tarzı düzene ek olarak, masaüstündeki Hikayeler de daha büyük hale getirildi ve şimdi duraklat / oynat ve sesi kapat / sesi aç düğmeleriyle birlikte geliyor.

Hikayeler Tüm Öfke

Instagram’ın masaüstü Story görüntüleyici güncellemesi tam da doğru zamanda geldi. Geçici içerikle deney yapan neredeyse her popüler sosyal medya uygulamasıyla Instagram’ın Story arayüzünü öne çıkarması gerekecek. Twitter sadece Filoları tanıtmakla kalmadı, LinkedIn ve Pinterest bile bu tür içerikleri denemeye başladı.

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock