Haftanın En Önemli Gelişmeleri

Sürekli değişip gelişen teknoloji dünyasında her hafta yeni gelişmelere şahit oluyor, bu haberleri detaylı bir şekilde sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Geride bıraktığımız haftada da teknoloji dünyasında oldukça önemli gelişmeler yaşandı.

Biz de bu içeriğimizde hem teknoloji dünyasında geçtiğimiz haftanın öne çıkan gelişmelerini hem de haftanın dikkat çekici içeriklerini sizler için bir araya getirdik. Gelin, tüm bu haberlere daha yakından göz atalım.

Geçtiğimiz haftanın öne çıkan gelişmeleri

Sonunda GTA 6 Geliyor! Rockstar’dan İlk Açıklama Geldi

Rockstar, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla birlikte GTA 6’nın geleceğini resmen açıkladı ve oyunun geliştirme aşamasında olduğunu duyurdu.

İlgili habere ulaşmak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Türkiye’nin En Çok Satan Otomobili Fiat Egea’ya Zam Geldi

Fiat, Türkiye’de en çok satan otomobil modellerinden Egea’nın fiyat listesini güncelledi. Yapılan güncelleme sonrasında Egea’nın Sedan, Cross ve Hatchback versiyonlarına zam geldi. Station Wagon ve yeni çıkan Cross Wagon modellerinin fiyatlarında ise indirim yapıldı.

İlgili habere ulaşmak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Açıkladı: Teknolojik Ürünlere Erişimi Kolaylaştıracak Düzenleme Geliyor! Peki Bizi Ne Bekliyor?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, teknolojik ürünlerle ilgili bir açıklamada bulundu. Erdoğan tarafından yapılan açıklamalarda, konuyla ilgili bir düzenleme yapılacağını ve teknolojik ürünlere erişimin kolaylaşacağı belirtildi.

İlgili habere ulaşmak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Sıfır Otomobil Almayı Hayal Bile Edemeyenler İçin Yeni Uygulama: Fabrikadan 2. El

Türkiye, çok yakın bir gelecekte yeni bir otomobil satış modeli ile tanışacak gibi görünüyor. Edinilen bilgilere göre Renault’un öncülüğünde başlatılacak bu model ile araçlar fabrikalarda yenilenip kullanılmaya devam edilecek ya da yenilenmiş olarak yeni bir araç satışa sunulacak.

İlgili habere ulaşmak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

İnce Bağırsaklardaki Yararlı Bakterilerin B12 Vitamini İçin ‘Seks’ Yaptığı Açıklandı

Bilim insanları, ince bağırsaklarda yaşayan yararlı bakterilerin B12 vitamini alabilmek için birbirleriyle “seks yaptıklarını” açığa çıkardı. Aslında bu ilişki, geçmişte de vardı ancak B12 vitamininin alınabilmesi için de kullanıldığı bilinmiyordu.

İlgili habere ulaşmak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO