Mac Adresi Değiştirme Programı Türkçe Windows 10 uyumlu

mac değiştirme proğramı

Smart MAC Address Changer adındaki program vasıtası ile ancak bir kaç tıklama ile basit ve süratli bir şekilde MAC adresinizi değiştirebilirsiniz.

mac değiştirme proğramı
mac değiştirme proğramı

Smart DNS Changer programı, her ne kadar adına bakıldığında ancak bir DNS değişiklik yapma programı gibi görünse de aslına bakarsak oldukca daha fazlasını yapabilmenize olanak tanıdığı olan bir web güvenliği idare programı. Zira programın içinde bulunan tüm araçlar ücretsiz bir şekilde sunuluyor ve bunlar içinde şu araçlar yer alıyor:

DNS değiştirici

Proxy değiştirici
MAC adresi değiştirici
Çocuk güvenliği
Programın arayüzü ilk alışma sürecinde biraz kompleks gelebilse de biraz vakit geçirildiğinde tüm dilediğiniz araçlara derhal ulaşabileceğiniz biçimde düzenlenmiş. Bahsettiğimiz bu araçlara kısaca değinecek olursak tam işlevleri hakkında kesin fikir sahibi olabilirsiniz.

Smart DNS Changer DNS değiştirme aracı yardımıyla yasaklanmış internet sitelerine oldukca daha rahat bir şekilde erişim olası hale geliyor. Ancak bunun tam tersi halde, kendinizi ve ailenizi yasaklı sitelerden koruyabilmek ve ek olarak uygunsuz içerikleri de engelleyebilmek için emniyet filtrelerine sahip DNS adresleri kullanmanız da olası. DNS ayarlarının kullanıcılara hürriyet vermesinin yanında onları zararı dokunan sitelerden de koruyabilmeleri sebebiyle programdaki bu seçeneği beğeneceğinize inanıyorum.

Smart proxy Changer Proxy değiştirme aracı ise ülkemize yasaklı olan web sitelerine erişim için kullanabileceğiniz araçlardan bir tanesi ancak maalesef ancak Internet Explorer üstünde etkili olduğu için diğer web tarayıcılarını kullanan takipçilerimiz başka çözümler arama ihtiyacı hissedebilirler.

Smart mac Changer MAC adresi değiştirici ise programın en işe yarar araçları arasında. Eğer bulunduğunuz ağ üzerinde bilgisayarınız engellendiyse ve bu IP üzerinden değil doğrudan olarak MAC adresi üstünden yapıldıysa, Smart DNS Changer ile MAC  adresini değiştirerek engelden kurtulabilirsiniz. MAC adresi temel olarak bilgisayarınızın ağ donanımının hüviyet kodu olmaktadır ve bu kimliği değiştirerek yeniden ağda web erişimine kavuşabilirsiniz.

Çocuk güvenliği aracı sayesinde bilgisayarınız üzerindeki farklı kullanıcılara değişik DNS ve web ayarları atayabilirsiniz. Kısaca açıklamak gerekirse, Windows hesapları içindeki yönetici hesabına maksimum yetki verirken, sınırlı kullanıcı hesaplarına filtreli DNS seçenekleri koyabilir, böylece sizin dışınızdaki kullanıcıların zararı olan içeriklere erişimini engelleyebilirsiniz.

Eğer tam bir web bağlantısı yönetimi programı arıyorsanız Smart DNS Changer‘a mutlaka göz atmayı unutmamanızı öneriyorum.

Programı BURDAN İndirin

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock