Instagram Takip İstekleri Nasıl Bulunur?

Popüler sosyal medya platformu Instagram’da daha önce gönderdiğiniz takip isteklerini bulmak ve iptal etmek istiyorsanız bu kılavuza göz atabilirsiniz.

Kullanışlı yenilikleri ile adından sürekli söz ettiren Instagram, kısa bir süre önce veri arşivinizi indirmenizi sağlayan bir özelliği duyurdu. Ayrıca göndermiş olduğunuz takip isteklerini görüntüleyebilmenizi sağlayan özellik sayesinde kimlere istek gönderdiğinizi görebilir ve duruma göre iptal edebilirsiniz. Öyleyse, Instagram’da gönderdiğiniz takip isteklerini nasıl bulabilirim? Şimdi incelemeye başlayalım.

Öncelikle bilgisayarınızda www.instagram.com adresine gitmeniz ve giriş yapmanız gerekiyor. Bu adımdan sonra profilinize girerek hesap ayarlarınıza gideceğiz. Açılan ekranda Gizlilik ve Güvenlik seçeneğine tıklayın.

Şimdi biraz sayfayı aşağı doğru indiriyoruz ve Hesap Verilerini Görüntüle yazısına tıklıyoruz. Daha sonra aşağıdaki ekran gelecek

Burda birden çok bilgiler yer almaktadır. Gönderdiğiniz Takip isteklerinizi görmek için Bağlantılar başlığı altında Mevcut takip istekleri yazısının hemen altındaki Tümünü Gör yazısına tıklıyoruz ve aşığıdaki ekranda tüm isteklerinizi görebilirsiniz.

instagram gonderilen-takip-istekleri

İsterseniz bukadar tefaruata gerek yok ben direk mevcut takip istekleri sayfasına gitmek istiyorum derseniz , buradaki bağlantıya tıklayarak direkt olarak yukarıdaki sayfaya ulaşabilirsiniz.