Call of Duty: Mobile Sezon 7 Detayları

Call of Duty: Mobile Sezon 7 bu hafta başlıyor. Yeni içerik duyuru fragmanı ile detaylandırıldı. İşte o detaylar!

Call of Duty: Mobile Sezon 7 detayları ortaya çıktı. Oyuncuların yoğun ilgisinin devam ettiği oyun, önümüzdeki ay içerisinde piyasaya sürülecek birçok yeni içerikle keyifli vakit geçirecek. Tüm detaylar burada.

Call of Duty Bildiğiniz gibi Android ve iOS tabanlı mobil cihazlar için yayınlanan Call of Duty: Mobile’ın yanı sıra PC ve konsollar için yayınlanan oyunlar için sezondan sezona oyunculara yeni içerikler getirilmeye devam ediyor. Temmuz ayının sonlarına doğru başlayan altıncı sezon, bu hafta yedinci sezonun bayrağını teslim etmeye hazırlanırken, hangi içeriklerin sunulacağına dair detaylar da ortaya çıktı.

Call of Duty: Mobile Sezon 7’nin İçeriği Ne Olacak?

Elite of the Elite olarak adlandırılan 7. Sezon 26 Ağustos 2021 Perşembe günü başlayacak. Yeni haritaların, yeni bir silahın, yeni bir operatör ve operatör becerisinin, yeni bir Battle Pass, yeni bir etkinliğin yer aldığı yeni sezonda diyebiliriz. ve çok daha fazlası gündemde olacak, Elite Team sisteminde de öne çıkan yeniliklerden biri.

Resmi Call of Duty sayfasında verilen detaylara göre eklenecek iki yeni harita Junkyard 2019 ve Monastery olurken, oyunun yeni operatörü Ozuna olacak. Ozuna dünyaca ünlü bir Reggae şarkıcısı olduğundan, benzersiz karakter görünümleri, profil kartları ve daha fazlası da dahil edilecek.

Elite Squad, oyuncuların içinde bir yer için yarışacağı bir sistem olacak ve yeni Battle Pass, elliye kadar ilgili seviye sunacak.

On dördüncü seviyeye ulaşırsanız, kilidini açabileceğiniz Kinetic Armor adlı operatör becerisi, Hades LMG, Razorback – Blue Scratch, AS VAL – Wolves ve yirmi birinci seviyede erişebileceğiniz diğer kozmetik eşyalar, normal olarak açılabilen içerikler olacaktır. oyun, Demir ise Battle Pass satın alırsanız. Griggs, Charly ve Mil-Sim operatörleri, Hades – Shoulder Cannon, QXR – Prototype Omega, Rytec AMR – Revati ve M4 – Outcast Vengeance için silah planı dahil olmak üzere birçok içeriğe anında erişebilecek.

Call of Duty Son olarak, bu sezonun etkinliği Cyber ​​Attack olacak. 3 Eylül 2021 Cuma günü başlayacak olan bu etkinlikte, her altı saatte bir size verilecek olan Multiplayer ve Battle Royale görevlerini tamamlamanız beklenecek. Zero-Stealth Operation ve SKS-Tech Taret silahı, silah şablonları, destansı tılsım ve daha fazlası gibi ödüller kazanabilmenin yanı sıra, operatörünüzün seviyesi ne kadar yüksek olursa, alacağınız ödüllerin değeri de o kadar yüksek olur. Call of Duty: Mobile Sezon 7 Detayları

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO