Survivor All Star’da birleşme partisi ne zaman? Acun Ilıcalı açıkladı

Survivor All Star 2022, tüm heyecanı ile devam ediyor. Yarışmada yeni bir dönemin başladığını duyuran Acun Ilıcalı, bu haftadan itibaren elemelerde değişiklik olacağını söyledi. Yeni dönemi açıklayan Ilıcalı, “Survivor’da artık elemeye daha odaklı olacağız. Haftada iki yarışmacımız Dominik’e veda edecek.” dedi. Merakla beklenen birleşme partisinin tarihini verdi.

Dominik’te gerçekleşen zorlu yarışmaları ile yılların efsane yarışması Survivor All Star’da yeni bir dönem başladı. Yeni dönemin başlangıcı ve birleşme partisi hakkında bilgi veren Acun Ilıcalı, eleme konusunda da yenilikler olacağını söyledi.

Survivor All Star’ın son bölümünün ardından TV8’de yayınlanan Survivor Ekstra canlı yayınına konuk olan Acun Ilıcalı, yarışmayla ilgili değişiklikleri açıkladı.

“HAFTADA İKİ ELEME OLACAK”

Survivor’ın artık cuma akşamları da ekrana geleceğini duyuran Ilıcalı, “Survivor’da bundan sonra hızlandırılmış eleme dönemi başlıyor. Artık haftada iki akşam eleme olacak. Survivor’a son katılan yarışmacı Ayşe Yüksel olmuştu. Bundan sonra yeni yarışmacı da gelmeyecek. Bir kaç hafta sonra adeta yarı final gibi elemeler yaşayacağız” dedi.

SURVİVOR ALL STAR’DA BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN OLACAK?

Ilıcalı, merakla beklenen birleşme partisi hakkında şunları ifade etti:

“Survivor birleşme partisiyle birlikte tam anlamıyla başlayacak. Asıl kadrolar birleşme partisinde oluşacak, bu parti bizim için Survivor’ın başlama düdüğü olacak. Birleşme partisine 22 yarışmacı katılacak. İki takımdan da 11’er yarışmacı olacak. Birleşme partisini Mart sonunda yapacağız. 3 hafta içinde 6 yarışmacı veda edecek.”

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO