Oyun

Rockstars Gta VI ‘nın geleceğini duyurdu.

Oyun dünyasının en çok sevilen serilerinden biri olan GTA yapımcıları şimdiden 6. Oyunun geleceğini duyurdu. Serinin takipçileri heyecanla GTA V PC versiyonunu beklerken yeni oyunun duyurusunun yapılması biraz ilginç diyebiliriz. Çok fazla dedikodunun döndüğü oyun piyasasında şimdiden yeni oyunun geleceğini duyuran yapım şirketinden yetkili oyun hakkında pek konuşmadı.

Rockstars’dan Leslie Benzies, “bizi yıllarca idare edecek kadar yeni fikirlerimiz var” diyerek yeni GTA oyununun geleceğini doğruladı. GTA VI hakkında bilgi vermekten kaçınan Leslie, oyun hakkında projeler düşündüklerini söyleyerek üstü kapalı konuştu.

Yeni oyunun hangi bölgelerde ve şehirlerde geçeceği sorulara cevap veren Benzies, “Eğer Los Angeles ya da Miami’deyseniz, New York’takine göre daha farklı görevleriniz olacak” diyerek küçük küçük tüyolar verdi.

Hakkımızda

Gurbetseli

Gurbetseli.net Teknoloji Haberleri, Program Çözümleri, Mobil Uygulamalar ve İnternet Dünyası Hakkında Bir Çok Bilgiyi Güncel Olarak Takip Edebileceğiniz Geniş Kapsamlı Blog Sitesi.

2 Comments

Yorum yapmak için tıklayınız