Huawei Pura 70 Ultra’nın parçalarına ayrıldığı görüntüler internete sızdı: Açılıp kapanabilen lens mekanizması da çalışırken kameralar tarafından yakalandı.

Huawei‘nin yeni amiral gemisi, Pura 70 Ultra, özellikle kamera modülündeki yenilikçi tasarımıyla büyük ilgi çekmişti. Huawei, akıllı telefonlarının isimlendirmesinde radikal bir değişikliğe gitmiş ve ikonik P serisinin isimlendirmesini Pura olarak yenilemişti. Yeni isimlendirmeyle birlikte Pura 70, Pura 70 Pro, Pura 70 Pro+ ve Pura 70 Ultra gibi modeller piyasaya sürülecek.

Pura 70 Ultra’nın kamera yuvası, malzeme kalitesi ve karmaşık mekanizmasıyla dışarıdan oldukça etkileyici görünüyor. Ancak bu karmaşık yapıyı daha yakından görmek için 微机分WekiHome kanalındaki bir YouTuber, telefonun parçalarına ayırarak iç yapısını detaylı bir şekilde inceledi. Bu inceleme sayesinde, Pura 70 Ultra’nın ilginç kamera mekanizması da kameralar tarafından yakalandı ve meraklı gözler için açıkça gösterildi.

Üst seviye materyaller kullanılmış.

Arka yüzünde deri malzemenin tercih edildiği bu telefon, büyük ölçüde metal plakalardan oluşuyor. Bu yapı, telefonun 232 gram gibi bir ağırlığa sahip olmasına neden oluyor. Pura 70 Ultra, ailenin en üst seviye modeli olarak öne çıkarken, özellikle dikkat çeken özelliği açılıp içine çekilebilen bir kamera mekanizmasıyla geliyor. Bu yenilikçi tasarım, şirketin daha geniş bir lensi, inovatif bir şekilde telefona entegre etmesine olanak tanıyor.

 

Step motorlarla çalışan kamera, IP68 sertifikasıyla toza ve suya karşı koruma sağlıyor. İç yapısının hem düzeni hem de ısı yalıtımı bakımından etkili bir şekilde tasarlandığını gözlemleyebiliriz. Videoda YouTuber, sadece kameraya odaklanmakla kalmayıp, telefonun diğer donanım bileşenlerine de detaylı bir inceleme gerçekleştiriyor. Ayrıca, telefonun genel özellikleri ve kullanılan malzemeler hakkındaki görüşlerini de paylaşıyor. Sizce bu kamera sistemi ve telefonun genel tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO