Kriptoda deprem: Bitcoin, Ethereum Çöküse Doğru Gidiyor.

Bitcoin, Ethereum Dibe Doğru Gidiyor.

Kripto para piyasaları hafta sonuna sert düşüşle girdi. Bitcoin fiyatı 42 bin seviyesini gördü. Yüzde 20’den fazla düşüş gören Bitcoin, 42 bin dolar seviyesine kadar geriledi.

Öte yandan, piyasadaki volatilite de dikkat çekti. Buna göre Bitcoin fiyatı, 53 bin ile 42 bin dolar arasında dalgalandı.

ETHEREUM DA DÜŞTÜ

Piyasa hakimiyeti bakımından ikinci sıradaki Ethereum da yüzde 20’ye yakın düşüş kaydetti. Ethereum, 3 bin 500 doların altını test etti.

KRİPTO PARA SERT DÜŞÜŞE DEVAM EDİYOR

Kripto para birimleri hafta sonuna sert kayıplarla başladı. İşlem hacmi en yüksek kripto para birimleri olan Bitcoin ve Ethereum yüzde 20’ye yakın değer kaybederek, yaklaşık 2 ayın en düşük seviyelerini gördüler.

Sert değer kayıpları sürerken, kripto para birimleri toparlanma çabasında…

 

Huobi Türkiye Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü ve Kriptomeda Kurucusu Eray Dengiz kripto para piyasalarında yaşanan son gelişmeleri ve yaşanan sert düşüşün sebeplerini değerlendirdi.

Kripto para yatırımcısı hafta sonuna hareketli başladı. Hafta boyunca 51 bin ile 50 bin Dolar arasında hareket eden Bitcoin fiyatları, hafta sonuna sert düşüşle girdi.

Cuma günü kapanış saatlerinde elli üçbin dolar seviyesinin üzerinde hareket eden Bitcoin fiyatları, sonrasında sert düşüşle kırk iki bin dolar seviyelerine kadar çekilerek otuz Eylül tarihinden beri en düşük seviyeyi gördü.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO