Ücretsiz Google Drive’dan 1TB alan kazanın!

Microsoft geçtiğimiz günlerde OneDrive hizmetinin depolama miktarlarını azaltarak Office 365 abonelerinin 1 TB, parasız kullananların ise yalnızca 5 GB depolama alanına haiz olabileceğini açıklamıştı.

Ücretli hizmet planını bile 50 GB ile sınırlandıran Microsoft, bu atılımsi ile kullanıcılardan büyük tepki toplamıştı.

Ve şimdi Google kullanıcı memnuniyeti mevzusu ile ilgili kimin patron bulunduğunu göstermek adına parasız kullanıcılara depolama alanlarını 1 TB kapasiteye kadar yükseltme şansı sunuyor. Elbet bu belirli şartlara bağlı yalnız bunlar da olabildiğince uygun görünüyor.

Bu temel olarak, Google Haritalar (Google Maps) hizmetinin iyileştirilmesi adına yürütülen teşvik programı dahilinde mümkün olabiliyor. Google Haritalar’da fotoğraf paylaşan, yöresel soruları cevaplayan, yer ekleyen/halleden ve yorumlar yazan kullanıcılar, ile ilgili ek data sağladıkları her mekan için puan kazanarak hediyelerin kilitlerini açabiliyor.

Seviyeler, kazandığınız puana bakılırsa belirleniyor ve her katkı için 1 puan alıyorsunuz. Ek olarak yer başına en oldukça 5 puan kazanabiliyorsunuz. Google Drive üstündeki 1 TB parasız depolama kilidini açmak için ise 200 puan biriktirmeniz gerkiyor.

İlgileniyorsanız yararlanmak için tek yapmanız ihtiyaç duyulan Mahalli Rehberler programına kayıt olmak ve Google Haritalar’ın Android yada iOS versiyonunun yan menüsündeki “Katkılarınız” sekmesiyle ilerlemenizi takip edebilmek.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO