Samsung Galaxy S22 serisi 3D billboard reklamı büyük ilgi gördü!

Samsung büyük Unpacked etkinliğine sadece beş gün kala, Galaxy S22 serisi reklam kampanyasını resmen başlattı. Teknoloji devi, New York, Londra, Dubai, Kuala Lumpur ve Seul dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirlerde bir 3D reklam panosu kampanyası başlattı.

Samsung Galaxy S22 serisi 3D billboard reklamı büyük ilgi gördü!

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung, Galaxy S22 serisi reklam kampanyasını resmen başlattı. Diğer reklamlarından farklı olarak teknolojinin nimetlerinden faydalanmak isteyen şirket, ilk reklamını 3D reklam panosu üzerinden gerçekleştirdi. Reklam, yaklaşmakta olan S22 serisinin gelişmiş düşük ışıklı video kayıt becerisini vurgulamak amacıyla video kaydı başlatan bir kaplanı tasvir ediyor.

Teknoloji devi, 3D reklam panosu üzerinden gerçekleştirdiği bu ilgi çekici reklamı New York, Londra, Dubai, Kuala Lumpur ve Seul dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirlerde uyguladı.

İlgili bir haberde Roland Quandt , Samsung’un S22 Ultra‘nın 1 TB sürümünü getireceğini ancak bunun belirli pazarlarla sınırlı olacağını öne sürüyor. 9 Şubat‘a kadar olan günlerde başka hangi sızıntıların ve söylentilerin ortaya çıkacağını görmek ilginç olacak.

Gelişmelerden siz değerli Teknolojioku okurlarımızı haberdar etmeye devam edeceğiz.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock