Red Dead Redemption 2 – Viking Seti Nasıl Bulunur?

Rockstar Games tarafından geliştirilen ve PlayStation 4, Xbox One, Stadia, PC platformları için yine geliştirici ekip tarafından yayınlanan Red Dead Redemption 2, 26 Ekim 2018 oyun dünyasına giriş yaptı. Aksiyon-macera türündeki video oyunu üçüncü şahıs nişancı oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu rehberimizde Red Dead Redemption 2 Viking setini nasıl bulacağımıza adım adım bakalım. 

Eşyaları almak için , Maden kasabası Annesburg’un biraz kuzey batısında , nehrin diğer yakasında bulunan Eski Mezar adlı bir yer bulmanız gerekiyor. Yeri bulduktan sonra mezara gidin ve tam ortadaki sunağın yanında bulunan Viking baltasını zaman kaybetmeden alın. Ardından Viking miğferi bulabilmek için etrafınızda bulunan odalara girin ve iskeletlerin kafataslarında bulunan Viking miğferini kapın. 

Bir diğer bulunacak eşyamız Viking tarağı, bu eşyayı da yine aynı şekilde odaları gezerek ölü iskeletlerin arkasında bir yerde saklanıyor olabilir. Bu yüzden Viking tarağını bulmak biraz zor olabilir o yüzden Eagle Eye’ı burada kullanabilirsiniz. 


Bahsedilen eşyaları bulduysanız ve kolay yoldan para kazanmak istiyorsanız, olduğunuz konumdan çok uzak olmayan bir Red Dead Redemption 2 bulmaca odasında üç altın külçe bulabilirsiniz.