Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi Kral Kaybederse’ne iki sürpriz isim!

Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi Kral Kaybederse’ne iki sürpriz isim!

Reklam-1

Psikiyatr, yazar ve sunucu olan Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleminden çıkan Masumlar Apartmanı ve Camdaki Kız’ın ardından Kral Kaybederse isimli eserinin de dizi uyarlaması için hazırlıklara başlandı. Başrolde Kıvanç Tatlıtuğ’un başrol olacağı konuşulan dizi için iki sürpriz oyuncunun daha ismi geçiyor.

Uzun süredir ekranlarda görünmeyen oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, son rol aldığı Çarpışma’nın ardından tekrar izleyiciyle buluşuyor. Gülseren Budayıcıoğlu‘nun Kral Kaybederse isimli eserinin uyarlamasının ekranlara verilecek dizisinde başrol olarak Tatlıtuğ’un yer alması öngörülüyor. 

Yjqry_1645175240_7048 Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi Kral Kaybederse'ne iki sürpriz isim!

Kıvanç Tatlıtuğ ekranlara geri dönüyor

KRAL KAYBEDERSE İÇİN SÜRPİZ İKİ İSİM

OGM Pictures imzalı olan dizi ‘Kral Kaybederse’nin Star TV ekranlarında yayınlanacağı konuşuluyor. Yeni yayın dönemi için hazırlanan dizinin iddialı bir çıkış yakalaması bekleniyor. Başarılı oyuncunun Budayıcıoğlu kaleminden çıkan Kral Kaybederse eserinin uyarlamasına sıcak baktığı iddia edilirken Aşk-ı Memnu dizisinde birlikte rol aldığı Beren Saat‘in de dizinin kadrosunda bulunacağı konuşuluyordu.

A0n6b_1645688770_3903 Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi Kral Kaybederse'ne iki sürpriz isim!

Ancak Tatlıtuğ’a eşlik etmesi için Serenay Sarıkaya ve Büşra Develi‘ye de teklif sunulduğu söyleniyor.

Bygu4_1645688800_3054 Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi Kral Kaybederse'ne iki sürpriz isim!

büşra develi

KRAL KAYBEDERSE’NİN KONUSU

İyi görünümlü, narsist ve etik dışı bir yaşama sahip olan Kenan’ın, çocukluğundan bugüne kadar oluşan karakterini konu alıyor. Kadınlar tarafından baş tacı edilmiş bu adam, kendini bir anda yerle bir edilmiş olarak buluyor. 

2Umvh_1645688831_9607 Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi Kral Kaybederse'ne iki sürpriz isim!

beren saat

KRAL KAYBEDERSE DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Kral Kaybederse uyarlamasının ne zaman başlayacağı konusunda henüz net bir açıklama yapılmadı.