Genel

Yüz gerdirme ameliyatı olan Rusya güzellik kraliçesinin dünyası karardı!

3 bin dolar ödeyerek yüz gerdirme ameliyatı olan Rusya Güzellik Kraliçesi Yulia Tarasevich, enfeksiyon nedeniyle artık göz kapaklarını ...

3 bin dolar ödeyerek yüz gerdirme ameliyatı olan Rusya Güzellik Kraliçesi Yulia Tarasevich, enfeksiyon nedeniyle artık göz kapaklarını kapatamıyor.

Rusya-Uluslararası 2020 Güzellik Yarışması‘nda ikinci olan Yulia Tarasevich, estetik operasyon kurbanı oldu. Güzelliğiyle kendine hayran bırakan ünlü model, geçirdiği başarısız ameliyat sebebiyle zor günler geçiriyor.

Rusya Güzellik Kraliçesi Yulia Tarasevich

Yüz gerdirme ameliyatı olan Tarasevich, operasyon sonrası ne yüzünü hareket ettirebiliyor ne de göz kapaklarını kapatabiliyor. Enfeksiyon sebebiyle yüzünde şişme oluşan model, 20 bin dolar ödeme yaparak tedavi oldu. Ameliyatı gerçekleştiren doktorlar Yulia’nın gözlerini kapatama sebebinin genetik faktörler olduğunu iddia etse de ünlü model doktorlardan şikayetçi oldu.

Yulia Tarasevich ameliyat sonrası doktorlardan şikayetçi oldu

Şuan gülemeyen ve gözlerini kapatamayan güzellik kraliçesi, eski sağlığına yeniden kavuşabilmek için bir dizi ameliyat daha olacak. Doktorlara açılan soruşturma ise devam ediyor.

Yulia Tarasevich

Hakkımızda

Gurbetseli

Gurbetseli.net Teknoloji Haberleri, Program Çözümleri, Mobil Uygulamalar ve İnternet Dünyası Hakkında Bir Çok Bilgiyi Güncel Olarak Takip Edebileceğiniz Geniş Kapsamlı Blog Sitesi.