Yüz gerdirme ameliyatı olan Rusya güzellik kraliçesinin dünyası karardı!

3 bin dolar ödeyerek yüz gerdirme ameliyatı olan Rusya Güzellik Kraliçesi Yulia Tarasevich, enfeksiyon nedeniyle artık göz kapaklarını kapatamıyor.

Rusya-Uluslararası 2020 Güzellik Yarışması‘nda ikinci olan Yulia Tarasevich, estetik operasyon kurbanı oldu. Güzelliğiyle kendine hayran bırakan ünlü model, geçirdiği başarısız ameliyat sebebiyle zor günler geçiriyor.

Rusya Güzellik Kraliçesi Yulia Tarasevich

Yüz gerdirme ameliyatı olan Tarasevich, operasyon sonrası ne yüzünü hareket ettirebiliyor ne de göz kapaklarını kapatabiliyor. Enfeksiyon sebebiyle yüzünde şişme oluşan model, 20 bin dolar ödeme yaparak tedavi oldu. Ameliyatı gerçekleştiren doktorlar Yulia’nın gözlerini kapatama sebebinin genetik faktörler olduğunu iddia etse de ünlü model doktorlardan şikayetçi oldu.

Yulia Tarasevich ameliyat sonrası doktorlardan şikayetçi oldu

Şuan gülemeyen ve gözlerini kapatamayan güzellik kraliçesi, eski sağlığına yeniden kavuşabilmek için bir dizi ameliyat daha olacak. Doktorlara açılan soruşturma ise devam ediyor.

Yulia Tarasevich

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO