Ayşen Gruda’nın ablası Ayten Erman hayatını kaybetti!

Ayşen Gruda’nın ablası Ayten Erman hayatını kaybetti!

Reklam-1

Yeşilçam’ın usta isimlerinden Ayten Erman uzun süredir koronavirüs hastalığıyla mücadele ediyordu. Usta oyuncu Erman, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Rol aldığı sayısız sinema, dizi ve tiyatro yapımlarıyla hafızalara kazınan Ayşen Gruda‘nın ablası usta oyuncu Ayten Erman, uzun süredir mücadele ettiği koronavirüse yenik düştü. Tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren sanatçı Erman’ın vefatı yakınlarını ve sevenlerini yasa boğdu.

H4xgf_1645770517_691 Ayşen Gruda'nın ablası Ayten Erman hayatını kaybetti!

Ayten Erman koronavirüsten hayatını kaybetti

AYTEN ERMAN’IN CENAZESİ NE ZAMAN?

Geçtiğimiz sene hayatını kaybeden oyuncu Ayşen Gruda’nın yine kendisi gibi Yeşilçam’ın tanınan isimlerinden Ayten Erman uzun süredir tedavisini gördüğü Covid-19’dan dolayı hayatını kaybetti. Erman’ın cenazesinin ne zaman kaldırılacağı hakkında henüz net bir açıklama yapılmadı.

eN5EK_1645770719_5853 Ayşen Gruda'nın ablası Ayten Erman hayatını kaybetti!

Ayten Erman kimdir?

AYTEN ERMAN KİMDİR?

Türk sinema ve tiyatro oyuncusu Ayten Erman, 26 Kasım 1935 doğumludur. Tosun Paşa, En Büyük Şaban, Şendul Şaban gibi filmlerin yanı sıra Kenan Büke Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu, Tuncay Özinel Tiyatrosu ve birçok özel tiyatro ve müzikallerde roller aldı. Erman’ın, Şemsi İnkaya ile evliliğinden bir çocuğu vardır. Ayşen Gruda ve Ayben Erman’ın ablasıdır.