Ünlü oyuncu Park Seo Joon koronavirüse yakalandı!

She Was Pretty ile ün yakalan Park Seo Joon, geçtiğimiz gün boğaz şikayetiyle gittiği hastanede koronavirüse yakalandığı öğrendi. Oyuncunun sağlık durumu hakkında ajansından açıklama geldi. Ciddi bir semptomu olmadığını ancak şimdilik gözetim altında olduğu belirtildi.

33 yaşındaki Park Seo Joon’un ajansı Awesome ENT önceki gün resmi hesaplarında 19 Şubat günü Joon2un testinin pozitif çıktığını duyurdu. Oscar Ödüllü yapımlarda yer alan oyuncu şimdilerde Hollywood sinemasında yer almak için hazırlık yapıyordu.

park sean joon koronavirüs oldu

The Marvels’de yer alacak olan Joon’un kısa süre de ün kazanmasını sağladı. Dream ve Concrete Utopia gibi filmlerde yer almıştı. Oyuncunun 17 Şubat’ta şikayetlerinin başladığı 18 Şubat’taki etkinliklerinin iptal edip soluğu hastanede aldı.

park seo joon koronavirüs oldu

Düzenli olarak test yaptıran oyuncu, “ajansı hükümet sağlık yetkilileri tarafından belirlenen yönergelere uygun olarak karantinaya almak ve tedavi görmek için gerekli önlemleri alıyor. Şu anda iyileşme aşamasında ve özel bir semptomu yok” açıklamasında bulundu.

park seo joon koronavirüs oldu

19 Şubat’ta ise tam olarak testinin pozitif çıkmasıyla ajans bu haberi sosyal medyadan duyurdu. 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock