Genel

Ünlü oyuncu Park Seo Joon koronavirüse yakalandı!

She Was Pretty ile ün yakalan Park Seo Joon, geçtiğimiz gün boğaz şikayetiyle gittiği hastanede koronavirüse yakalandığı öğrendi. Oyuncunun ...

She Was Pretty ile ün yakalan Park Seo Joon, geçtiğimiz gün boğaz şikayetiyle gittiği hastanede koronavirüse yakalandığı öğrendi. Oyuncunun sağlık durumu hakkında ajansından açıklama geldi. Ciddi bir semptomu olmadığını ancak şimdilik gözetim altında olduğu belirtildi.

33 yaşındaki Park Seo Joon’un ajansı Awesome ENT önceki gün resmi hesaplarında 19 Şubat günü Joon2un testinin pozitif çıktığını duyurdu. Oscar Ödüllü yapımlarda yer alan oyuncu şimdilerde Hollywood sinemasında yer almak için hazırlık yapıyordu.

park sean joon koronavirüs oldu

The Marvels’de yer alacak olan Joon’un kısa süre de ün kazanmasını sağladı. Dream ve Concrete Utopia gibi filmlerde yer almıştı. Oyuncunun 17 Şubat’ta şikayetlerinin başladığı 18 Şubat’taki etkinliklerinin iptal edip soluğu hastanede aldı.

park seo joon koronavirüs oldu

Düzenli olarak test yaptıran oyuncu, “ajansı hükümet sağlık yetkilileri tarafından belirlenen yönergelere uygun olarak karantinaya almak ve tedavi görmek için gerekli önlemleri alıyor. Şu anda iyileşme aşamasında ve özel bir semptomu yok” açıklamasında bulundu.

park seo joon koronavirüs oldu

19 Şubat’ta ise tam olarak testinin pozitif çıkmasıyla ajans bu haberi sosyal medyadan duyurdu. 

Etiketler

Hakkımızda

Gurbetseli

Gurbetseli.net Teknoloji Haberleri, Program Çözümleri, Mobil Uygulamalar ve İnternet Dünyası Hakkında Bir Çok Bilgiyi Güncel Olarak Takip Edebileceğiniz Geniş Kapsamlı Blog Sitesi.