µTorrent (uTorrent) – En İyi Torrent İndirme Programı

µtorrent-utorrent-en-iyi-torrent-indirme-programi

µTorrent (uTorrent) – En İyi Torrent İndirme Programı

Reklam-1

µTorrent, Windows ve Android gibi tanınmış işletim sistemleri üzerinde üstün seviye dosya paylaşımını gerçekleştiren güçlü bir yazılımdır. İçerisinde 45’den fazla dil paketi barındırır. Torrent mantığını en iyi şekilde kullanan programdır. µTorrent’i diğer torrent programlarından ayıran en önemli özelliği hızlı olması ve sürekli veri tabanını güncellemesidir. En İyi Torrent İndirme Programı

µTorrent Nasıl Kullanılır?

µTorrent’in kullanımı oldukça basit ve kolaydır.

µTorrent üzerinden bir dosya indirebilmeniz için ilk önce indirmek istediğiniz dosyanın internet üzerindeki torrent dosyasını bulup indirmelisiniz.

(İndirmiş olduğunuz torrent dosyasının boyutu çok küçüktür. En yavaş internette bile saniyeler içinde inebilir.)

µtorrent-utorrent-en-iyi-torrent-indirme-programi-gurbetseli.net_-300x169 µTorrent (uTorrent) –  En İyi Torrent İndirme Programı

µtorrent-utorrent-en-iyi-torrent-indirme-programi

Daha sonra torrent dosyasını uygulama içine alıp istediğiniz dosyayı indirmeye başlayabilirsiniz.

İndirmeye başladığınız dosyanın ne olduğunu şayet merak ederseniz önizleme yapabilirsiniz.

Önizleme sayesinde torrent üzerinden indirme yaparken videoları dahi izleyebilirsiniz. Bu sayede doğru videoyu veya doğru dosyayı indirdiğinizden emin olabilirsiniz.

İndirme esnasında yaşanabilecek herhangi bir bağlantı kesikliğinde indirmeniz tamamen iptal olmaz ve bağlantı gelir gelmez kaldığı yerden devam eder.

µTorrent ile aynı anda birden fazla indirme de yapabilirsiniz.

Siz de en iyi torrent indirme programı olan µTorrent ile hızın keyfine varmak istiyorsanız hemen aşağıdaki indir butonundan µTorrent’i indirebilirsiniz.

En İyi Torrent İndirme Programı

Diğer benzer yazımızı inceleyebilirsimiz