Teknoloji

Playstation 4′e MP3 Özelliği Geliyor!

Sony’nin en son çıkarmış olduğu Playstation 4′e mp3 desteği gelebilir. Her zaman yeniliğe ve akıcılığa açık olan firma müşterilerine değişik özellikler sunmak için yola çıktı.

2013 Şubat ayında özel bir etkinlikte tanıtımı yapılan Ps4,15 Kasım’da satışa çıkarılmıştı.Diğer Playstation serisine göre çok farklı yapıya sahip olan Ps4′e yeni bir özellik daha gelebilir.Multimedya ve Ağ için geliştirme yapan Sony’nin Arge ekibi bu iş için sanırım yetersiz kalıyor.

Sony internet adresinde şöyle bir yazı yayınlamış; ”Multimedya ve Ağ üzerine çalışmak isteyen firmamızın Arge ekibine başvuru yapmalı.” tarzında bir yazı ile iş alımı yapmakta. Verdiği ilana bakılıcak olursa Sony Mp3,film,video gibi birçok alanda Ps4 için yenilik yapacağı belli. Fakat Sony yaptığı iş ilanı ve getireceği yeniliklerin ne olacağı hakkında bir bilgi vermedi,tamamen varsayım olarak sizlere paylaşıldı..

Hakkımızda

Gurbetseli

Gurbetseli.net Teknoloji Haberleri, Program Çözümleri, Mobil Uygulamalar ve İnternet Dünyası Hakkında Bir Çok Bilgiyi Güncel Olarak Takip Edebileceğiniz Geniş Kapsamlı Blog Sitesi.