Samsung Galaxy Tab S İncelemesi

Samsung her geçen gün yeni bir amiral telefon çıkartırken Galaxy Tap S için ince detaylara girmiş. Super Amoled ekrana sahip olan bu cihaz oldukça ince ve hassas.Super Amoled ile renkleri daha iyi ve daha güzel yansıtan bu tablet mobil içerik yönetiminde 1. sırada yer alıyor.

Galaxy Tab S 100.000:1 gibi dikkat çekici kontrast’a sahip,bu saye de siyahları daha koyu yaparak,beyazları daha açık ve parlak yaparakderinlemesine bir görüntüyü karşımıza çıkarıyor.Uyarlanabilir ekran sayesinde ortam sıcaklığına ve diğer özelliklere bağlı olarak bizlere daha gerçekci bir görüntü sağlamakta,Fotoğraf ve video çekimi için Amoled Sinema,Amoled Fotoğraf gibi 2 özelliği bulunmakta gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra mükemmel fotoğraf çekimi ve video izlenimi yapabilirsiniz.

Amoled teknoloji LCD ekranlara göre arka aydınlatma gibi özelliklere gerek duymadığı için daha iyi bir görüntü ve daha ince bir tasarım ile geliyor.Tablet  465 gram ağırlığa ve 6.6 inçlik bir inceliğe sahip.Pil,batarya konusunda da titizlikle uğraşan Samsung bu tablet içerisinde bulunan Ultra Güç tasarrufu ve daha dayanıklı pil ömrü ile kullanıcılarına daha fazla eğlence sunuyor.

Ayrıca Galaxy S Tap ile çağrı yapabilir,alabilir,cevaplıyabilirsiniz ya da çağrı yönlendirmesi yapabilirsiniz..

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO