Oyun Oyna Para Kazan Alt Limit Yok Kolay Para

Arkadaşlar sitemizde anket başı 7tl kazanıyorsunuz ve anket dışında da oyun oynayarak para kazanabiliyorsunuz! Oyun Oynayarak Para Kazanmak Çekimde Alt Limiti Yok!

Oyunlardaki görevler genelde basit oluyor size başlangıc olarak pop slots görevini önerebilirim gayet kolay onun dışında Your Surveyslerden ben çok para aldım sitede hiçbir şey yapmayarak günlük bonus bile alabiliyorsunuz! Ben sitede level 144 üm bu levele ulaşmak için 177 dolarlık görev tamamlayıp çekmişim ve bu sayede günlük 10cent hiçbir görev tamamlamadan 24 saatte bir 10cent kazanabiliyorum! Onun dışında Liderlik tabloları bulunuyor her gün en çok coins kazanan kişi fazladan 5 dolar, her ay en çok coins kazanan kişi ise tamı tamına 25 dolar kazanıyor onun dışında 2. ve 3.lere de ödüller mevcut yani demem o ki bu site kaçırılmaz ben bile 177 dolar kazandıysam bu siteden siz rahat rahat güzel paralar kazanırsınız
daha fazla sizi oyalamadan sitenin linkini bırakıyorum iyi kazanımlar:

(not siteye bazı arkadaşlarım girememişti belki sizde giremezsiniz türkiyede geçerli değil hatası alırsanız vpn açıp siteye login olduktan sonra kapatın onun dışında ben 8 8 8 8 8 8 4 4 dns sini kullanıyorum ve daha önce böyle bir hata almadım.)

Refli Link: **TIKLA** (referanslı linkten kayıt olursanız eksta 10 cent kazanıyorsunuz ve bu garibana yardımınız dokunmuş oluyor)

Para çekme kanıtı: **TIKLA**

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock