Microsoft’tan bulut bilgisayar sistemi: Windows 365

Kısa süre önce Windows 11 işletim sistemini duyuran Microsoft, şimdi de bulut bilgisayar sistemi Windows 365‘i duyurdu. Yeni işletim sistemi Windows 365 istenen her yerde kullanım imkanı sunuluyor.

Yeni bulut bilgisayar sistemi Mac, Linux ya da Android gibi tablet bilgisayarlarda da kullanılabilecek. Oyun deneyimini farklı cihazlarda da kullanma imkanı sunan platformlarda olduğu gibi kullanılabilen yeni işletim sisteminde tüm bilgisayar bulutta tutulacak.

2 Ağustos tarihinden itibaren öncelikle şirketler tarafından kullanılabilecek olan Windows 365, normal bir Windows deneyimi sunacak. Bu yeni deneyim oyunların buluttan oynanabilmesi ile aynı mantığa dayanıyor. Bu sayede güçlü bir donanıma ihtiyaç duymadan bulut üzerinden işletim sistemi kullanılabiliyor.

Windows 365‘in offline modda kullanılıp kullanılmayacağı ise bilinmiyor. Yeni bilgisayar sisteminin son kullanıcılara açılıp açılmayacağı da belirsizliğini koruyan bir konu.

Yeni bilgisayar sistemi ile ilgili detayları Microsoft’un resmi internet sitesinde görebilirsiniz.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock