İpuçları ? Linux

PDF belgelerinizi düzenlemek için kullanacağınız 4 ücretsiz uygulama

PDF belgelerinizi düzenlemek için ücretsiz bir uygulama mı arıyorsunuz? O zaman sizin için muazzam önerilerimiz var. Bugün iş ve özel ...

PDF belgelerinizi düzenlemek için ücretsiz bir uygulama mı arıyorsunuz? O zaman sizin için muazzam önerilerimiz var.

Bugün iş ve özel hayatımızda kullandığımız iş ve kişisel belgelerin çoğu PDF (Taşınabilir Belge Formatı) dosyalarıdır. Örneğin, banka hesap özetleri, kredi kartı faturaları, resmi sözleşmeler, çalışma belgeleri, elektrik faturaları vb.

Bu dosyaları dijital olarak paylaşma kolaylığı ve bunlara uygulayabileceğimiz bazı güvenlik özellikleri nedeniyle PDF’ler sıklıkla kullanılır. PDF dosyalarınızı hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak kolayca düzenlemeniz için beş ücretsiz PDF düzenleyici ise şunlar:

PDF editörü ve araçları söz konusu olduğunda, Sejda uygulaması en popüler seçeneklerden biridir. Uygulama size, hem çevrimiçi hem de masaüstü sürümünü ücretsiz olarak sunar. Ücretsiz sürümde kullanımı için birkaç sınırlaması olsada düzenlenen PDF dosyasına filigran eklemez veya özelliklerini sınırlamaz. Ayrıca, kullanıcı gizliliğini korumak için şirket, düzenleme için yüklenen tüm PDF belgelerinin iki saat sonra silindiğini iddia ediyor.

Hizmet, düzenleyicinin yanı sıra, PDF belgelerini diğer biçimlere dönüştürmek için PDF dönüştürücüler de dahil olmak üzere bir dizi araç sunar. Sejda’nın ücretsiz sürümü için uyguladığı kısıtlamalar, kullanımı için esasen günlük sınırlardır.

Smallpdf’in PDF düzenleyicisi, PDF belgelerinizi düzenlemek için hızla erişebileceğiniz başka bir çevrimiçi ve çevrimdışı PDF düzenleyicidir. Hizmet, mobil cihazlar için de mevcuttur ve eksiksiz PDF düzenleyiciye ek olarak PDF dosyanızı yönetmek için bir dizi hızlı araç sunar. Bu araçlar, PDF dosyalarını diğer formatlara dönüştürmeye, e-imzalama yapmaya, bölmeye veya birleştirmeye yardımcı olur.

Hizmetin ücretsiz sürümü, yalnızca 21 PDF düzenleme aracına erişim veriyor, masaüstü erişimi yok ve düzenleyici için günlük 2 belge sınırı gibi özelliklere sahip.

Inkscape, PDF dosyalarını düzenlemenize de yardımcı olabilecek ücretsiz, açık kaynaklı bir vektör grafik ve görüntü düzenleme uygulamasıdır. Uygulama yalnızca masaüstündedir ve PDF dosyalarını düzenlemeye yönelik araç seti, belge içindeki görüntüleri ve metin içeriğini düzenlemekle sınırlıdır. Inkscape, Windows, macOS ve Linux için kullanılabilir

Hakkımızda

Gurbetseli

Gurbetseli.net Teknoloji Haberleri, Program Çözümleri, Mobil Uygulamalar ve İnternet Dünyası Hakkında Bir Çok Bilgiyi Güncel Olarak Takip Edebileceğiniz Geniş Kapsamlı Blog Sitesi.