Fall Guys: Ultimate Knockout New Version

Fall Guys: Ultimate Nakavt Yeni Sürüm *2021*

Fall Guys: Ultimate Knockout Yeni Sürüm  Ultimate Knockout, bir sürü katılımcının birbirini kaybetmesine izin veriyor! Her turda, kaos ancak hala bir ilk varsa artar! Tuhaf engellerin etrafında savaşın, hoş olmayan rakipler kullanarak kendinizi zorlayın ve gerçek genişleme yolunda acımasız fizik yasalarının üstesinden gelin. Fall Guys: Ultimate Knockout Yeni Sürüm Üstüne  bu geçitte haysiyetinizden vazgeçin, diş tacını talep etmeden önce kendinizi çeşitli lezzetli aksiliklere hazırlayın! Fall Guys: Ultimate Nakavt Yeni Sürüm 

Fall Guys: Ultimate Nakavt Yeni Sürüm *2021*
Fall Guys: Ultimate Nakavt Yeni Sürüm *2021*

Büyük çevrimiçi dağınıklık

: Kendinizi bir sonraki oyunu kurmak isteyen çok sayıda yarışmacıya dayanan bir dizi saçma mücadeleye ve vahşi engelli yarış pistlerine bırakın.

Rekabet ve etkileşim: kaybeden takımın elendiği c / o vahşi yarışmaları ve işbirliğine dayalı zorlukları değiştirin!

Aynı zamanda gülünç bir şekilde ıssız: Rakiplerinizin bir sonraki floplarına nasıl ulaştıklarını coşkuyla izleyin ve aynı zamanda birbirlerini yendi!

Ayrıca harika bir şekilde uyarlanabilir: Fall Guys: Ultimate Knockout New Version *2021* Gerçekten kaybederseniz, burada bir yaşam tarzı var! In Fallen Guys sen tavşan şapka göndererek bu son ananas couture her şeyi bulacaksınız.

Diger oyun konulari

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO