Milyonluk Aboneli Analist: Bu 3 Altcoin Yatırımlık!

Kripto piyasalarda düşüş eğilimindeyiz, tüm piyasa kırmızıya dönmüş durumda. Ve traderların kafası karışmış durumda. Hangi altcoin projesini tutacaklarını ve hangi altcoini portföylerinden çıkaracaklarını bilmiyorlar. Bitboy Crypto‘ya göre sonsuza kadar biriktirilecek en iyi 3 kripto para Kriptokoin.com‘da.

3 Altcoin projesi

En son kripto haberlerini, proje incelemelerini ve kripto para işlem tavsiyelerini alabileceğiniz bir Youtube Kanalı olan Bitboy Crypto’nun analisti Ben, sonsuza kadar biriktirilecek en iyi 3 kripto varlığını ortaya çıkardı ve yatırımcılara portföylerini geliştirme konusunda tavsiyelerde bulundu. Listede adı geçen ilk altcoin The Sandbox (SAND). Sandbox, kullanıcıların bir oyun şeklinde dijital varlıklar yaratmasına, inşa etmesine, satın almasına ve satmasına izin veren blockchain tabanlı bir sanal dünya. DAO ve NFT’lerin güçlerini birleştirerek Sandbox, gelişen bir oyun topluluğu için merkezi olmayan bir platform oluşturuyor. Analist, Sandbox için işler patlarken, oyun oynanırken, oyun karakterlerinin ve oyun öğelerinin arz ve talebindeki faydanın fiyatı artırabileceğini ima ediyordu. Sandbox Alpha 2. sezon 2022’de çıkıyor. Bu, ayı piyasasında bile potansiyele sahip.

FTX Token (FTT)

Bahsedilmesi gereken ikinci altcoin ise FTT Token (FTT). FTT’nin özellikleri, yatırımcıların marj üzerinde işlem yapmaya gerek kalmadan kaldıraçlı pozisyonlar koymalarına izin veren kaldıraçlı tokenlerdir. Bir traderr 3x kaldıraçla Bitcoin’i shortlamak isterse, FTX’te 3x kısa Bitcoin kaldıraçlı token satın alabilir. Bu tokenler ERC20 uyumludur ve herhangi bir spot borsada listelenebilir. Amerika’da kaldıraçlı işlem, 2022’de FTX’e gelecek ve bu, FTT‘nin fiyatını gerçekten ay boyunca yönlendirebilir. FTT, büyük olasılıkla, yolda onlar için bazı sorunlar yaratabilecek kendi paraları olduğu için halka açılmıyor.

Cronos Chain, Crypto.com’un para üzerindeki kişisel kontrolü artırma, kullanıcı verilerini koruma ve kullanıcıların kimliklerini koruma aracı olarak kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesini hızlandırmak için tasarlanmış çözümler serisindeki ürünlerden biridir. CRO blockchain, öncelikle Crypto.com Pay mobil ödeme uygulamasına güç sağlayan bir araç olarak hizmet eder. Bu şirket reklamcılık yapıyor ve potansiyel olarak en azından kesinlikle aşağı yönlü hareket, potansiyel olarak bir ayı piyasası. Para harcamaktan korkmuyorlar, yani altyapı hacmi ve kripto ile ilgili olacaklarını biliyorlar, bu şeyler çok çok önemli. Bu nedenle, analiste göre, bu varlıklar sonsuza kadar biriktirilebilir.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO