Watermark Factory Resimlere Logo Ekleme

Watermark Factory Resimlere Logo Ekleme

Reklam-1

Paylaştığınız resimleri başkaları tarafından kendi sitelerinde yada sayfalarında resimlerinize kendi logonuzu yada yazınızı istenilen resim üzerine uygulayabilirsiniz, böylelikle resim üzerinde hem site reklamınızı yapmış olursunuz hemde resim kopyalanmasına watermark factory programı ile engel olursunuz.

Watermark factory programını aşağıdan takip ederek inceleyebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz sitemizde warez paylaşım yasak olduğu için deneme sürümünü indirebilir yada warez olarak internetten araştırabilirsiniz.

watermark-factory-resimlere-logo-ekleme Watermark Factory Resimlere Logo EklemeYukarıda resimde belirtildiği gibi Add files kısmından resmimizi belirliyoruz. watermark-factory-resimlere-logo-ekleme-2 Watermark Factory Resimlere Logo EklemeResminizi belirledikten sonra üst sağ kısımdaki watermarks menüsüne girdikten sonra altta Add image menüsüne tıklayınız. watermark-factory-resimlere-logo-ekleme-3 Watermark Factory Resimlere Logo EklemeYukarıda gördüğünüz gibi bir menü açılacak ardından sağ üstte bulunan Select kısmından images file from disk menüsüne tıklayarak resmin üzerine koyacağımız logoyu belirliyoruz.

watermark-factory-resimlere-logo-ekleme-4 Watermark Factory Resimlere Logo Ekleme

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi belirlediğimiz logo resmin sağ alt tarafına gelmiş bulunmakta logo boyutunu resim üzerinde küçültüp yada büyültüp logoyu sağa sola kaydırma gibi işlemleri sağ menüden yapabilirsiniz.

watermark-factory-resimlere-logo-ekleme-5 Watermark Factory Resimlere Logo Ekleme

Son olarak resimde kırmızı alanda göstermiş olduğum Generate! butonuna tıklayarak resminizi kaydedebilirsiniz.

Resimlere Logo Ekleme Programı İndir