Watermark Factory Resimlere Logo Ekleme

Paylaştığınız resimleri başkaları tarafından kendi sitelerinde yada sayfalarında resimlerinize kendi logonuzu yada yazınızı istenilen resim üzerine uygulayabilirsiniz, böylelikle resim üzerinde hem site reklamınızı yapmış olursunuz hemde resim kopyalanmasına watermark factory programı ile engel olursunuz.

Watermark factory programını aşağıdan takip ederek inceleyebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz sitemizde warez paylaşım yasak olduğu için deneme sürümünü indirebilir yada warez olarak internetten araştırabilirsiniz.

Yukarıda resimde belirtildiği gibi Add files kısmından resmimizi belirliyoruz. Resminizi belirledikten sonra üst sağ kısımdaki watermarks menüsüne girdikten sonra altta Add image menüsüne tıklayınız. Yukarıda gördüğünüz gibi bir menü açılacak ardından sağ üstte bulunan Select kısmından images file from disk menüsüne tıklayarak resmin üzerine koyacağımız logoyu belirliyoruz.

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi belirlediğimiz logo resmin sağ alt tarafına gelmiş bulunmakta logo boyutunu resim üzerinde küçültüp yada büyültüp logoyu sağa sola kaydırma gibi işlemleri sağ menüden yapabilirsiniz.

Son olarak resimde kırmızı alanda göstermiş olduğum Generate! butonuna tıklayarak resminizi kaydedebilirsiniz.

Resimlere Logo Ekleme Programı İndir

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO