Revo Uninstaller – Program Kaldırma Aracı İndir

Revo Uninstaller ücretsiz bir program kaldırma aracıdır. Bu program kullanıcılarına Windows’ta bulunan dâhili özellik olan “Program Ekle veya Kaldır” ara yüzüne ek bir ara yüz seçeneği sunmaktadır. Bu uygulamanın sunduğu bu ek seçenek ile program kaldırmanın büyük avantajlarını kullanabilirsiniz.

İlk başta belirtmemiz gereken konu bu uygulama programları normal uninstall olaylarını yürütmekle kalmayarak silme işlemlerinin dışında programların bırakmış olduğu kalıntıları kayıt defterlerinin girdilerini ve ek dosyaları temizleyerek detaylı bir program kaldırma işlemi gerçekleştiriyor. Bu sayede düzgün olarak Revo Uninstaller kullanıldığında bilgisayarınız olağan hızını kaybetmez. İkinci önemli nokta olarak Revo Uninstaller Program Ekle veya Kaldır ara yüzü virüs saldırılarından dolayı devre dışı olduğunda size programı kaldırabilmek için seçenekler sunuyor. Bununla birlikte zararlı problem yaratan yazılımları yok edebiliyorsunuz.

Revo Uninstaller bilgisayarı hızlandırmak için farklı ek özelliklere de sahiptir. Programda bulunan AutoRun yöneticinin aracıylaWindows açılışını denetleme olanağını sağlayabilirsiniz. AutoRun aracı Windows başladığında başlayan uygulamaları listeleyerek istediğinizi devre dışı bırakır. Böylece bilgisayarınızın açılış hızı artar. Gereksiz Dosya Temizle isimli kısım ise bilgisayarınızda şişmeye yol açan ve komutlarınızın geç tepki vermesine neden olan çöp dosyaları bularak dilediğinizi silme imkânını size sağlar.

Revo Uninstaller’in aynı zamanda iz silici özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde özel kişisel bilgilerinizi rahatlıkla koruyabilirsiniz. Bu özellik ile tarayıcıların silmediği internet geçmişi, şifreler, geçici internet dosyaları, çerezler ve benzeri dokümanlar silinir. Bunun yanı sıra Revo Uninstaller programıyla Office yazılımlarının sakladığı son kullanılan belgelerin bilgilerini de silebilirsiniz. Revo Uninstaller başlat menüsü geçmişi, arama geçmişi gibi birçok farklı Windows bilgisayar kayıtlarını da silmektedir.

Aynı zamanda Revo Uninstaller barındırdığı “Avcı Modu” isimli mod açık olan sekmelerin üzerine taşındığında bu uygulamalar hakkında bilgi verme olayı söz konusuysa uygulamaları tespit etmek için yararlı bir moddur.

Revo Uninstaller – Program Kaldırma Aracı İndir
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock