NFT Marketplace OpenSea, Dünya Satış Rekorlarına Girdi 2021-2022

NFT Marketplace OpenSea, Dünya Satış Rekorlarına Girdi 2021-2022

NFT Marketplace OpenSea, Dünya Satış Rekorlarına Girdi

Değiştirilemez tokenler, 2021’de kripto para piyasasında ana trend belirleyiciler olarak konumlarını kanıtladılar. Geçen yılın sonunda, takas edilemeyen tokenler (NFT) sektöründe yapılan tüm işlemlerin toplam tutarı 250 milyon doları aştı ve yıllık bazda %299 gibi etkileyici bir büyüme oranı.

NFT Marketplace OpenSea, Dünya Satış Rekorlarına Girdi 2021-2022
NFT Marketplace OpenSea, Dünya Satış Rekorlarına Girdi 2021-2022

Rakip NFT pazarları arasında, nadir bulunan dijital öğeler ve kripto koleksiyonları satan merkezi olmayan bir pazar olan OpenSea, en belirgin ve verimli olanı oldu. 2021’in başlangıcından bu yana, NFT kampanyalarına olan yoğun ilginin arka planında, 10 milyar dolardan fazla satış ve işlem hacmi kazanmayı başardı ve Kasım ayında tüm zamanların en yüksek satış rekorunu kırdı. En popüler ikinci NFT pazarı olan Axie Infinity (AXS) bu arada 3 milyar doları aştı.

Tüm sektöre hakim olan en büyük NFT pazarı olan Opensea, bugünlerde uluslararası üne sahip birçok “büyük isimle” ve en yüksek satış hacimlerine büyük ölçüde katkıda bulunan varlıklı bireysel NFT yaratıcılarıyla iftihar etmektedir. Opensea’nin en önemli varlıklarından biri, hem yetenekli tüccarlar hem de kripto yeni başlayanlar için erişilebilirliğidir: Herkes, bir kripto cüzdanı kurup platforma bağladıktan hemen sonra, birkaç basit adımda dijital koleksiyon satın almak veya satmak için piyasaya katılabilir. Opensea’de aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda NFT kategorisi vardır: görüntüler, videolar, ses, 3D sanat, ticaret kartları, tasarımlar, yardımcı programlar vb.

NFT pazarı hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler, en popüler on NFT pazarında yerlerini sağlamlaştıran diğer büyük platformlara kesinlikle daha yakından bakmalıdır: Larva Labs / CryptoPunks, NBA Top Shot Marketplace, Rarible, SuperRare, Foundation ve diğerleri.

nft-marketplace-opensea-dunya-satis-rekorlarina-girdi Diger Konumuz icin tiklayin

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock