Mobil Onay Nedir?

bismsonay
bismsonay
bismsonay

Mobil Onay Nedir?

Günümüzde internet kullanımının oldukca artmasından dolayı bütün sosyal medya platformları ve bir çok siteler, bilhassa güvenlik nedeni ile üyelik sırasında mobil sms onayı ister hale gelmiştir. Güvenlik olarak yapılan bir işlem olsa da, bu işlem sırasında kendi telefon numaralarını her yerde paylaşmak istemeyen binlerce milyonlarca kişiler bulunmakta. Kendi özel telefon numaralarının internet sitelerinde paylaşılması ise istemeyen çok morel bozucu bir olayların olmasına ve bu kişisel numaraların kötü niyetli kişilerin eline geçmesine ve bundan dolayı kötü işlerden sorumlu tutulmamızda olabilmektedir.

Aynı zamanda internet ortamında kişisel telefon numaralarını paylaşan şahıslar, istemedikleri halde pek çok yerden reklam ve tanıtım sms’leri gibi mesajlar da gelmektedir. Bütün bunlara bağlı olarak internet ortamında ve üyelik işlemleri sırasında mobil onay sanal telefon numaralarının kullanılması ise en harika bir yöntem en güzel çözüm olmaktadır.

İnternet üzerinden online olarak satın alınıp, hemen kullanılabilen bu bisms onay sanal numaraları ile kişisel güvenlikği en iyi şekilde sağlanır. Bisms onay sanal telefon numaraları Instagram, Facebook, Twitter, Tiktok, Bigo Live, Snapchat ve Linkedin gibi bir çok benzeri sosyal medya platformu üyelik aşamasında kullanılabilmektedir.

Online olarak 7/24 satın alınabilen bu bisms onay için numaraları sadece kişiye özel olarak satışa sunulmaktadır. Yani satın alınan bu sanal sms onay telefon numaralarını asla başka kişiler kullanamamaktadır. Bu sanal numaralarla ise sadece sms gönderimi yapılabilmekte ve telefon aramaları yapılmamaktadır.

kullanılabileceğiniz ve güvenilir sms onayı veren site

https://bismsonay.com

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock