Genel

Kız tarafının damat tarafından istekleri dudak uçuklattı! Liste verdiler…

Evlenmeye hazırlanan bir çiftin yaşadığı olay sosyal medyanın gündemine oturdu. Kız tarafının erkek tarafından isteklerinin yazılı olduğu liste ...

Evlenmeye hazırlanan bir çiftin yaşadığı olay sosyal medyanın gündemine oturdu. Kız tarafının erkek tarafından isteklerinin yazılı olduğu liste görenleri şoke etti. Düğün masraflarının yer aldığı listenin içindekilerin toplam maliyeti 568 bin Türk Lirası tuttu.

Türkiye’de enflasyon rakamlarının artmasıyla birlikte evlilik hayali kuran gençler de bu hayallerini gerçekleştirme konusunda zorlanıyor. Özellikle ev fiyatları ve ev eşyası fiyatlarının artmasıyla birlikte birikimi olmayan gençlerin evlenmesi, borç anlamına gelmeye başladı.

TALEPLERİNİ TEK TEK YAZDILAR

Sosyal medyada gelin evi tarafından verildiği belirtilen bir liste gündem oldu. Söz konusu listede, evlilik hazırlıkları için damattan istenenler yer aldı. Listedeki fiyatlar ise dudak uçuklattı.

TOPLAMDA 568 BİN LİRA TUTTU

Ev, altınlar, ev eşyaları, gelinlik ve hediyeler gibi taleplerin bulunduğu listenin 568 bin TL tuttuğu görüldü. Listede en dikkat çeken detay ise gelinin kardeşi için istenen 10 bin TL’lik hediye oldu.

Etiketler

Hakkımızda

Gurbetseli

Gurbetseli.net Teknoloji Haberleri, Program Çözümleri, Mobil Uygulamalar ve İnternet Dünyası Hakkında Bir Çok Bilgiyi Güncel Olarak Takip Edebileceğiniz Geniş Kapsamlı Blog Sitesi.