Hostingtry Yüksek Performanslı Sanal Sunucular VDS

Hostingtry.com Yeni AMD EPYC 2. Nesil ve Intel® Xeon® Gold işlemciler ile birlikte hızlı NVMe SSD’ler, yüksek performanslı donanım ile kazanç elde edeceğiniz anlamına gelir. Bu kazanç size sitenizin veya sunucudaki yaptığınız çalışmanın hızını gözle görülür olması demektir. Hızlı bir web sitesi daha cabuk google tarafından indexlenme ve daha çok ziyaretci demekir. Yerel depolama ve ağ depolama (NVMe SSD RAID veya Ceph) arasında seçim yapma imkanı bulunmakta ayrıca aldığınız hizmetle beraber yedekli 10 Gbit ağ bağlantımızdan yararlanacaksınız.

Sanal Sunucularımızın en önemli özelliklerinden biri ödeme sonra anında aktif olması ve Üçretsiz DDOS saldırılarına birinci sınıf koruma imkanı ayrıca tüm sanal sunucularımızda istediğiniz anda istediğiniz kadar IP adresi,Yedekleme Alanı,10TB kadar SSD alan arttırma, Snapshot,Trafik gibi extra ihtiyaç duyulan hizmetleri istediğiniz zaman siparış vererek anında aktif olarak kullanılabilir.

2.Nesil Yüksel Performanslı Sanal Sunucularımızdan Bazıları

Sipariş ve Detaylar için Hostingtry

 

 

One thought on “Hostingtry Yüksek Performanslı Sanal Sunucular VDS

  1. Bir adet linux centos8 sunucu aldim, yaklasik 7 aydır kullanıyorum hiçbir sorun yok gercekten cok hizli performans sper.
    Tesekkürler hostıngtry

Comments are closed.