Cryptotab Browser İle Oturduğunuz Yerden Nasıl Para Kazanılır?

cryptotab-browser-ile-oturdugunuz-yerden-nasil-para-kazanilir

Cryptotab Browser İle Oturduğunuz Yerden Nasıl Para Kazanılır?

Uzun bir aradan sonra yeniden bloga yazmaya karar verdim. Bundan sonra kolayca ek kazanç sağlayabileceğiniz konularda edindiğim bilgileri sizlerle paylaşacağım. Fazla uzatmadan ilk konu Crypto Browser kazandıran web tarayıcısı ile nasıl bilgisayarınızı para kazandıran bir cihaza çevirebileceğiniz konusuna değineceğim. Hergün zaten internette geziyoruz. Yapılması gereken sadece linki verilen tarayıcıyı kullanmak ve normalde yapılan herşeyi yine eskiden olduğu gibi yapmaya devam etmek. Programı indirmek için tıklayınız

Tarayıcı arkaplanda madencilik kazısı yapıyor yani siz işlerinizi yaparken o browser size BTC kazandırıyor.

cryptotab-browser-ile-oturdugunuz-yerden-nasil-para-kazanilir
cryptotab-browser-ile-oturdugunuz-yerden-nasil-para-kazanilir

CryptoTab ile Bitcoin Madenciliği

Değişen dünya önümüze daha çok yenilik sunuyor. Fazla değil, 10 yıl önce kripto para denen bir konsepte rastlasaydın, muhtemelen ne olduğu hakkında hiçbir fikriniz olmazdı.

Bu noktada dünya artık Crypto para birimlerini büyük ölçüde benimsemiş ve bu pazara girmenin yollarını aramaya başlamıştır. Bunu yaparken, sadece kripto para satın alarak değil, aynı zamanda bu kripto paraların üretildiği madencilik faaliyetlerine katılarak farklı para kazanma yöntemleri buldu.

Bugün size tam olarak söyleyeceğimiz şey bu. Tarayıcı kullanarak Bitcoin kazanmak. Bunu tüm detaylarıyla anlatacağız. Burada size programı nasıl kuracağınız, kullanacağınız ve kazandığınız Bitcoin’leri hesabınıza nasıl aktaracağınızla ilgili tüm detayları vereceğiz.

Size Bitcoin kazandıran programın adı CryptoTab Browser’dır. CryptoTab Browser, bilgisayar kaynaklarınızı uzantı biçiminde olduğundan daha etkili bir şekilde kullanmanızı sağlayan yerleşik bir madencilik algoritması içerir. Şimdi sırayla ne yapmanız gerektiğini açıklayarak size nasıl BTC kazanacağınızı göstermeye çalışacağız.

– Öncelikle bu programı bilgisayara kurmanız gerekiyor. Programı indirmek için tıklayınız

– Programı kurduktan sonra e-posta adresinizle tanımlıyorsunuz.

– Madenciliği, ekranın sağ üst köşesindeki MAKS düğmesine tıklayarak başlatırsınız. Bilgisayarınızla işinizi yaparken bir yandan da BTC kazanırsınız.

Peki Sistem BTC’yi Ne Zaman Öder?

BTC ödemenizi sistemden alabilmek için öncelikle bir BTC cüzdan adresinizin olması gerekir. Öte yandan CryptoTab Tarayıcısını çalıştırdığınızda ulaştığınız BTC değeri en az 0.00001’e ulaşmalıdır. Normalde tarayıcıyı bilgisayarın başında çalıştırdığınızda 4 veya 5 saatte bu değere gelir. Bu değere ulaştığınızda, CryptoTab Tarayıcısının sağ üst köşesindeki üç çizgi şeklindeki simgeye tıklamanız gerekir. Bu ikona tıkladığınızda bunun gibi bir ekran göreceksiniz.

Bu ekranda da görebileceğiniz gibi tarayıcının açık olması nedeniyle kazanılan BTC miktarı sadece yukarıda görünüyor. Ödemeyi almak için BTC’yi GERİ ÇEK’e tıkladığınızda karşınıza çıkan ekran aşağıdaki gibidir:

Bunlara da Bakmalısın :Fırat Üniversitesinin Mühendislikte Önemi

Bitcoin adresinizi yazıp onay düğmesine tıklıyorsunuz. Paranız 12 saat içinde hesabınıza aktarılacaktır. Hepsi bu.

Sonuç olarak CryptoTab Tarayıcısını kullanarak zengin olmanız mümkün olmasa da pasif gelir elde edebilirsiniz.

CryptoTab Satış Ortaklığı

Platformda para çekmek için minimum tutar 0.00001 BTC olarak belirlenmiştir. Ayrıca CryptoTab üyelik bağlantınızı kullanarak arkadaşlarınızı platforma davet edebilir ve üretilen Bitcoinlerden komisyon alabilirsiniz. Üye olduğunda ilk %15 kazanır

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock