Metroid Dread Yeni Full Version 2021

Metroid Dread Yeni Full Version

Metroid Dread Yeni Full Version Nintendo Switch’teki Metroid Dread’de mekanik tehlikelerle dolu ölümcül bir uzaylı dünyasından kaçarken mükafaat avcısı Samus Aran ile bir maceraya atılın. Metroid Dread Yeni Full Version Samus’un hikayesi Metroid Fusion’daki olayların arkasından devam ediyor. ZDR gezegeninde, Galaktik Federasyon’a iletilen esrarlı bir mesajın izini sürer. Bununla beraber, bu gezegen bununla beraber habis çeşitlilikteki uzaylı ömür formlarıyla doludur ve işleri cok daha da kötüleştirmek için mekanik bir vehamet meydana getirir. Metroid Dread Yeni Full Version Samus her günkünden daha çevik ve becerikli fakat ZDR’nin derinliklerinden gelen dehşete karsi koyabilecek mi?

Metroid Dread Yeni Full Version
Metroid Dread Yeni Full Version

Acımasızla yüzleş E.M.M.I.

Metroid Dread Yeni Full Version Bir daha önceleri sadece DNA’nın ortaza öıkması için geliştirilen araştırma robotları E.M.M.I. Metroid Dread Yeni Full Version Samus’u kovalayan güçlü makineler. Bu, Samus’un acımasız bir sondan kaçınmak ve sonuçta onları kapatmanın bir yolunu bulmak için onlardan kaçması gereken tehdit edici, oldukça gergin durumlara yol açar. Bu robotları bu kadar rahatsız eden şeyin ne olduğunu bilmek  ve hayatının pahasına ZDR’den kurtulur.

Yeni beceriler kazanarak Samus’un gücünü hissedin

Metroid Dread Yeni Full Version Bu tehlikeli dünyanın birden çok yerlerini keşfederken yeni ve tanıdık özellikler edinin. Engelleri ortadan kaldırın, zor ve dar koridorlarda kayarak veya yuvarlanarak, düşman saldırılarına gögüs gerin ve gezegende yolunuza devam edin. Tanıdık bölgelere döndüğünüzde, orada yeni edindiğiniz becerileri kullanarak yükseltmeleri, yeni yolları ve maceranızın bir sonraki adımını bulun. Kapsamlı haritayı keşfedin, E.M.M.I. onları yok edin – veya onları yok edin – ve ZDR’nin dehşetinin üstesinden gelin.

 

Metroid Dread Gelişim Tarihi

Yapımcı Yoshio Sakamoto’dan Metroid Dread’e  anlatıklarına bir kulak verin (ingilizcedir)

amiibo ile uyumlu!

Metroid Dread Yeni Full Version takımıyla Samus için yeni bir amiibo ve E.M.M.I. için bir amiibo. oyunun yanında yayınlanır. Enerjiyi 100 dolduracak bir enerji tankı almak için samus amiibo’yu tarayın. Ek olarak, amiibo, enerjiyi yenilemek için bir gün tekrar taranabilir. E.M.M.I.-amiibo’nun yardımıyla Samus, kapasiteyi 10 füze artıran bir füze + konteyner alır. E.M.M.I.-amiibo’yu (günde bir kez) tekrar tararsanız, bazı füzeler yeniden doldurulacaktır. En iyi Ücretsiz Oyunlar

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

REKLAM ENGELLEYICI

Reklamları Engelleyici kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO