Hoşgeldiniz!

Şimdi Kayıt Olarak Bilgi ve Paylaşımlara katılabilir Üye Ayrıcalığından  yararlanarak diğer üyelerle özel mesaj gönderebilirsiniz, ve yardımlaşabilirisiniz.

Şimdi üye Ol!

Samsung Galaxy S9 tanıtılmadan Çin'de kopyasını yaptılar

Sakalli

Gurbetseli +1
Yeni Gurbetci
Katılım
10 Kas 2016
Mesaj
21
Daha piyasaya çıkmadan Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ ile ilgili son derece fazla şeyler duyduk. Başta özellikleri konusu ile ilgili son derece fazla konu kirliliği oldu yalnız Çin'de çıkan bir kopya telefon tüm enteresanlikleri unutturdu.

Tanıtımına haftalar kala, Çin'deki bir firma internette dolaşımda olan Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ sızıntılarından habereketle kopyalarını çıkardı. Gelen sızıntıların ne kadar doğru olduğu bilinmez yalnız kopya Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ gerçek.

Klon telearka planda, gerçek Galaxy S9'da olması beklenen dikey tek lensli kamera ve parmak izi tarayıcısının tersine, Galaxy S9+'ın arkasında olması beklenen çift kamera yer alıyor. S9'da olması beklenen ince çerçeve ve 18:9 ekran-boy oranıyla dikkat çekiyor. 2K çözünürlüklü ve 5,99 inç olan kopya telefon, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile geliyor.

Vkworld isimli firma tarafından yapılan kopya telefon, Galaxy S9'un model numarasına kadar benzetilmiş durumda. 5000 mAh pil gücüne sahip kopya telefonun normal S9'un çok altında bir fiyatta satılması bekleniyor.
[hide]
Tembeller.net

[/hide]
 
Üst