Office 2016 Programi Etkinleştirme için Otomatik Anahtar üretme

'Pc Programları' forumunda Sakalli tarafından 7 Eki 2019 tarihinde açılan konu

1. Sakalli

Sakalli Member

Office 2016 bugün Dünya’da milyonlarca aygıtta kurulmuş olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Artık bir hayli bilgisayarda standart olarak gelen Office’in enson sürümğ 2016 için Office 2016 aktifleştirme harekâtı yapmak zorundasınız. Office 2016 süratle dağılmaya devam etmektedir. Bu yazımızda Office 2016 aktifleştirme problemi cekenler için, saniyeler denilecek kadar kısa bir zamanda programı nasıl etkin hale getireceklerini sizlere anlatacağım.

Sizler için hazırladığımız 1.84 KB ebadındaki bu yazılımı kullanarak tek tıklamayla 1 dakikadan daha az bir zaman içerisinde Office 2016 orjinal olacak. Windows komut dosyası üzerinde hazırladığımız bu program sayesinde hiçbir harekât yapmadan faalleştirme harekâtını otomatik olarak bitirilecektir.

<a href="Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız.">Office 2016 Etkinleştirme Aracı – Google Drive</a> 748 bayt

Bi arkadaş Gurbetseli için hazırlamıştı bende paylaşım dedim..

Bilge bunu beğendi.
  2. Bilge

Bilge Administrator Site Yetkilisi

Cvp: Office 2016 Programi Etkinleştirme için Otomatik Anahtar üretme

Paylaşım için teşekkürler indirdim denedim.

Bu Sayfayı Paylaş

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
    Uyarıyı kapat