İkinci El Ev Eşyası Alanlar

'Yeni Web Siteleri' forumunda nullsix tarafından 17 Eki 2020 12:24 tarihinde açılan konu

 1. nullsix

  nullsix Member

  İkinci El Ev Eşyası Alanlar

  Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. olarak hizmet veren firmamız müşterilerimizin elden çıkarmak istediği ev eşyalarını, değerinde fiyat biçerek firma bünyesine kazandırmaktadır.

  Evde yer kaplayan eşyaları alıp müşterilerimizin konforuna katkı sağlarken, bütçelerini de desteklemek bizim için önem arz ediyor.

  Biz firma olarak eşyaları değerinden almaya ekstra özen gösteriyor ve müşterilerimizi hiçbir konuda mağdur etmemeye çalışıyoruz. İkinci el ev eşyalarını firmamız bünyesine katarak israfı önleyip, eşyaları dönüştürürken müşterilerimizin de bütçesine katkı sağlamayı hedefliyoruz.

  İkinci El Ev Eşyası Alanlar Olarak Nasıl Çalışıyoruz?

  Müşterilerimizin alışverişimiz konusunda memnun olması ve olumlu geri dönüşler sağlaması oldukça önemlidir.

  Müşterilerimizin maddi anlamda beklentisini karşılamaya özen gösteriyor, eşyaları ederinden daha düşük bir fiyata, müşterilerimizden almayı talep etmiyoruz.

  Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. olarak her zaman müşteri odaklı hareket ediyor, müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Müşterilerimizin bütçesine katkı sağlamak da bizim için gurur verici bir eylem.


  İletişim

  Biz firma olarak iletişim ve geri dönüşler konusunda oldukça dikkatli hareket ediyoruz. Müşterilerimizin firmamıza güven duyması bizim için önem arz ediyor bu nedenle müşterilerimize karşı her zaman ulaşılabilir olmaya çalışıyoruz.

  Web sitemizden Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. her zaman bize ulaşabilir eşyalar konusunda yardım talep edebilir bilgi, fikir ve fiyat alabilirsiniz. Müşterilerimiz için her zaman ulaşılabilir olmaya özen gösterirken müşterilerimizin sorularını en kısa zamanda yanıtlamaya çalışıyoruz.

  Bizimle iş birliği talebi olan tüm müşterilerimize en kısa zamanda dönüş sağlayıp kesintisiz iletişim sağlamaya da özen gösteriyoruz.

  Arslan Spot 2.El Eşya Alım Satım

  Web: Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız.

  Tel: 0 535 743 62 64
  Tel: 0 543 264 32 06
  Adres: İtfaiye Meydanı Yenice Sok.
  No:17, Ulus, Altındağ, Ankara

  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş

 1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
  Uyarıyı kapat