Hoşgeldiniz!

Şimdi Kayıt Olarak Bilgi ve Paylaşımlara katılabilir Üye Ayrıcalığından  yararlanarak diğer üyelerle özel mesaj gönderebilirsiniz, ve yardımlaşabilirisiniz.

Şimdi üye Ol!

Google Drive'dan 1TB ücretsiz alan kazanın!

Sakalli

Gurbetseli +1
Yeni Gurbetci
Katılım
10 Kas 2016
Mesaj
21
Microsoft geçtiğimiz günlerde OneDrive hizmetinin depolama miktarlarını azaltarak Office 365 abonelerinin 1 TB, bedava kullanıcıların ise yalnızca 5 GB depolama alanına sahip olabileceğini açıklamıştı. Ücretli hizmet planını bile 50 GB ile sınırlandıran Microsoft, bu atılımsi ile kullanıcılardan büyük reaksiyon toplamıştı.

Ve şimdi Google kullanıcı memnuniyeti konusu ile ilgili kimin patron olduğunu göstermek adına bedava kullanıcılara depolama alanlarını 1 TB kapasiteye kadar yükseltme şansı sunuyor. Elbette bu belirli şartlara bağlı yalnız bunlar da olabildiğince uygun görünüyor.

Bu temel olarak, Google Haritalar (Google Maps) hizmetinin iyileştirilmesi adına yürütülen teşvik programı dahilinde mümkün olabiliyor. Google Haritalar'da fotoğraf paylaşan, mahalli soruları cevaplayan, yer ekleyen/düzelten ve yorumlar yazan kullanıcılar, ile ilgili ek bilgi sağladıkları her mekan için puan kazanarak hediyelerin kilitlerini açabiliyor.

Seviyeler, kazandığınız puana göre belirleniyor ve her katkı için 1 puan alıyorsunuz. Ayrıca yer başına en çok 5 puan kazanabiliyorsunuz. Google Drive üzerindeki 1 TB bedava depolama kilidini açmak için ise 200 puan biriktirmeniz gerkiyor.

İlgileniyorsanız faydalanmak için tek yapmanız gereken Yerel Rehberler programına
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
ve Google Haritalar'ın Android veya iOS versiyonunun yan menüsündeki "Katkılarınız" sekmesiyle ilerlemenizi takip edebilmek.
 
Üst