Google Drive'dan 1TB ücretsiz alan kazanın!

'Off Topic' forumunda Sakalli tarafından 27 Ara 2017 tarihinde açılan konu

 1. Sakalli

  Sakalli Member

  Microsoft geçtiğimiz günlerde OneDrive hizmetinin depolama miktarlarını azaltarak Office 365 abonelerinin 1 TB, bedava kullanıcıların ise yalnızca 5 GB depolama alanına sahip olabileceğini açıklamıştı. Ücretli hizmet planını bile 50 GB ile sınırlandıran Microsoft, bu atılımsi ile kullanıcılardan büyük reaksiyon toplamıştı.

  Ve şimdi Google kullanıcı memnuniyeti konusu ile ilgili kimin patron olduğunu göstermek adına bedava kullanıcılara depolama alanlarını 1 TB kapasiteye kadar yükseltme şansı sunuyor. Elbette bu belirli şartlara bağlı yalnız bunlar da olabildiğince uygun görünüyor.

  Bu temel olarak, Google Haritalar (Google Maps) hizmetinin iyileştirilmesi adına yürütülen teşvik programı dahilinde mümkün olabiliyor. Google Haritalar'da fotoğraf paylaşan, mahalli soruları cevaplayan, yer ekleyen/düzelten ve yorumlar yazan kullanıcılar, ile ilgili ek bilgi sağladıkları her mekan için puan kazanarak hediyelerin kilitlerini açabiliyor.

  Seviyeler, kazandığınız puana göre belirleniyor ve her katkı için 1 puan alıyorsunuz. Ayrıca yer başına en çok 5 puan kazanabiliyorsunuz. Google Drive üzerindeki 1 TB bedava depolama kilidini açmak için ise 200 puan biriktirmeniz gerkiyor.

  İlgileniyorsanız faydalanmak için tek yapmanız gereken Yerel Rehberler programına Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. ve Google Haritalar'ın Android veya iOS versiyonunun yan menüsündeki "Katkılarınız" sekmesiyle ilerlemenizi takip edebilmek.
   

Bu Sayfayı Paylaş

 1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
  Uyarıyı kapat