Gizli Sev Üyelik İptali

'Ne Nedir Nasıl Yapılır' forumunda Bilge tarafından 20 Kas 2016 tarihinde açılan konu

1. Bilge

Bilge Administrator Site Yetkilisi

6 eklentisini görüntüle
    Merhaba arkadaslar sizlere gizlisev partner sitesinin üyelik iptal etme adresini verecegim.

Kisisel kullandigim email adresine durmadan su bayan sana mesaj yazdi bu bayan sana öpücük gönderdi gibi bildirim mailleri geliyordu vaktimin kisitli oldugu icin bi türlü detayli sitelerini inceleyemiyor otomatikman sahte üyeligi silemiyordum
    zaten nasil üye oldum kim yapti onuda bilmis degilim sanirim sistem email adreslerine emaile göre otomatik üye yapiyor karisik sifre gönderiyor gelen email linki tiklayarak giris yaptiginizda otomatikman email icin bir üyelik acilmis oluyor bu emailler beni cok SIKTI en sonunda buldum.Adamlar öyle bir yere koymuski cok nadir kisilerin okudugu bölüm Kurallar bölümünün altinda
    hic dusunmuyorlar esi dostu bunu görür sorun yasarlar diye…
    Neyse arkdaslar sizde benimgibi bu sitenin maduru iseniz buyrun üyelik iptal linki
    Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız.
    Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız.

2. MIDNIGHT

MIDNIGHT Member

bir zamanlar bendede durmadan email geliyordu,nasil bir site herkesi istemeden haberi olmadan üye yapiyor ve durmadan email gönderiyorki sükür kurtuldum suan

Bu Sayfayı Paylaş

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
    Uyarıyı kapat