Bin Bir Çeşit Plaket Seçeneği

'Bir Bilene Sor' forumunda ecekayikci tarafından 5 Eki 2017 tarihinde açılan konu

 1. ecekayikci

  ecekayikci Member

  Bir kişiye ödül olarak verilebilecek en güzel hediyedir bence plaket, bizde okul olarak yıl sonu okulumuzdan mezun olacak en başarılı öğrencilere bir armağan, bir hatıra olarak Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız.taktim etmeyi düşündük.
  Başlarda, sıradan bir Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. yaptırma kararı alınsa da bu benim içime pek yapmamıştı diyebilirim, aslında plaket verme fikri güzeldi ama sıradan her törende, yarışmada verilen bir plaket olmamalıydı bu fikrimi yönetici kişilere sunmadan önce elimde bu konu hakkında onlara gösterebilecek birkaç fikir bulmak için küçük bir araştırma sürecine girdim. Başlarda daha önce çalıştığımız birkaç plaket firması ile görüşmeye gitsem de bana sundukları plaketler pek istediğim tarzda değildi. Okulda ki işlerim yüzünden de sürekli bu konu ile ilgilenemiyordum, yıl sonu da gittikçe yaklaşmaya başladıkça da kafamda ki plan gün geçtikçe suya düşüyor gibiydi. Okul sonrasında plaket firmalarını gezme çok uzun zaman aldığı için bu firmaları internetten araştırmaya başladım. İnternet görüşmelerimde beğendim birkaç plaket firması olsa da bütçemize biraz ters düştüğü için arama işlemime devam ettim. Derken karşıma idil reklam adında bir firma çıktı, oldukça geniş ve birbirinden farklı modellerde olan plaketlerini gördüğümde ise tam da aradığım yerde olduğumun farkına vardım. Hızla iletişime geçip beğendiğim plaket ürünleri hakkında fiyat edindim. Fiyatları da bizim belirlediğimiz bütçeye oldukça uygun olduğu için ertesi gün bu organizasyonu ayarlayan yetkililere fikrimi sundum.
  Onlar da bu fikrimi oldukça beğendi ve plaketleri yaptırmak için idil reklam ile iletişime geçti. Plaket siparişlerimiz kısa sürede elimize ulaştı, plaketlerden oldukça memnun kaldık diyebiliriz, bu yeni plaketlerde öğrencilerin ilgisini çekmeyi başardı, plaket alan öğrenciler plaketleri oldukça beğenmiş gözüküyordu bende bu sonuçtan oldukça memnundum tam kafamda tasarladığım şekilde bu töreni de atlattık. Size diyeceğim odur ki plaket yaptırmayı düşünüp bunun için bir firma arayışı içindeyseniz İdil Reklama göz atmadan karar vermeyin derim, bin bir çeşit farklı plaket modelleri ve kaliteli ürünleri ile aradığınız her tarz plaketi bulabileceğinize eminim.Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. internet sitelerine girerek sizde iletişime geçebilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş

 1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
  Uyarıyı kapat