B4Mind Marka Danışmanlığı

'Yeni Web Siteleri' forumunda nullsix tarafından 31 Eki 2019 tarihinde açılan konu

 1. nullsix

  nullsix Well-Known Member

  B4Mind Marka Danışmanlığı

  B4Mind; gerek psikoloji, gerekse de pazarlama bilimlerindeki en son bulgulardan akılcı şekilde yararlanarak, markaların gücünü arttırması için, danışmanlık ve dijital pazarlama çözümleri sunar.

  Günümüzde, markaların yaşamlarını sürdürebilmesi ve zorlu rekabet koşullarında ön plana çıkabilmesi adına, profesyonel destek alması elzemdir. İşte bu noktada, B4Mind gibi başarısını ispatlamış kurumlara yönelmekte fayda vardır.

  Müşterilerine sunduğu Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. hizmetleri ile büyük beğeni toplayan B4Mind, 2017 senesinde Londra'da da bir şube açarak, Türkiye’nin ilk uluslararası marka danışmanlık şirketi olmuştur.

  Türkiye'nin, Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. hususunda öncü şirketi olan B4Mind bünyesinde; her biri alanında uzman, güler yüzlü ve işini keyifle yapan personeller çalışmaktadır.

  B4Mind tarafınca sunulan hizmetler ile ilgili daha kapsamlı bilgiler almak isteyenler, bu hususta b4mind.com isimli internet adresini ziyaret edebilir. Sitede de vurgulandığı gibi, buradan marka danışmanlığı hizmetine ek olarak; web tasarım, yazılım geliştirme, sosyal medya yönetimi gibi hizmetler de almanız mümkün olacaktır.

  İstanbul Ofisi

  Telefon: +90 212 263 63 77
  E-mail: info@b4mind.com
  Adres: Cihannüma Mahallesi Mehmet Ali Bey Sokak No: 4 D:2 Beşiktaş - İstanbul

  Londra Ofisi

  Telefon: +44 203 695 2872
  E-mail: info@b4mind.co.uk
  Adres: 85 Great Portland Street London W1W 7LT
   
 2. RonaldG

  RonaldG New Member

  Spam yasak
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 4 Kas 2019

Bu Sayfayı Paylaş

 1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
  Uyarıyı kapat