Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stok programı
#1
Muhasebe Programı
Muhasebe kayıt cetvelleri basitten karmaşığa doğru ilerler. Her işletmenin kendine uyarlayabileceği bir muhasebe programına ihtiyaç oluyor. İşte bu ihtiyacın hissedildiği anda Mavvo.com.tr sitesi şirketinize uygun muhasebe programı hazırlıyor.
Nasıl Mı?
İletişime geçtiğiniz andan itibaren iş ortaklığı çerçevesinde sisteminize uygun muhasebe programı hazırlayan firma ücretsiz deneme olanağı sunarak memnuniyetinizi sınama imkanı sunuyor. Paket program olarak bilgisayar sisteminize firmanın yetkili personellerince gerekli yükleme yapılıyor ve bu konuda gerekli eğitimler veriliyor. Firma ayrıca mobil uygulamalar içinde uygundur. iOS ve Android programlarının yüklü olması kaydıyla...
[Resim: mobil-erp-muhasebe-yazilimi-736x414.jpg]
Basitten Karmaşığa Tüm Programlar
Aranılan pek çok bilgisayar programı sitede yer almaktadır bunlardan bazıları
Fatura takibi uyumlu muhasebe programı, Cari Harcamalar hesap takip Programı, stok programı, banka programı, online tahsilat programları ve daha pek çok muhasebe programı olarak sitede sıralanıyor.
Uygun maliyet kapsamında lisanslı muhasebe programları sunan firma stok programı gibi muhasebe programlarında kolay kullanım ve ücretsiz destek imkanı da sunuyor.
Firma ayrıca özel firmalara esnek programları erp programı şeklinde sunabiliyor. Bu sayede erp programı şirketlere özgün olup istenilen standartlarda kullanılma olanağı ilgili şirkete verilmiş oluyor.
muhasebe programı yapım şirketi olan firma AR-GE çalışmaları ile kurumsal kaynak planlama alt yapısı ile sektörde pek çok firmaya kaliteli ve güvenilir programlar hazırlıyor. Mali harcamalarda firma ile çalışmak başarının anahtarı olarak görülüyor.
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi