Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mozilla, iOS için Yüksek Hızlı Tarayıcısı Firefox Focus'u Yayınladı
#1
[ATTACH=CONFIG]13[/ATTACH]
Firefox internet tarayıcısının geliştiricisi Mozilla, iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için yüksek performanslı yeni tarayıcısı Firefox Focus'u yayınladı. Tamamen ücretsizolarak indirip yükleyebileceğiniz bir tarayıcı olan Firefox Focus'un dikkat çeken özellikleri gizli gezintiyapabilme imkanı ve sayfa yükleme sürelerinin düşük olması. Bu özelliklerden gizli gezinti özelliği birçok tarayıcıda bulunan bir özellik; fakat Firefox Focus'taki gizli gezinti özelliği biraz daha gelişmiş bir yapıda. Mozilla'nın paylaştığı bilgilere göre Firefox Focus internet üzerinde kullanıcıları takip eden izleme mekanizmalarının birçoğunu otomatik olarak engelleme yeteneğine sahip bir tarayıcı. Bu sayede kullanıcılar herhangi bir özel ayar yapmadan kişisel bilgilerinin ve internet kullanım alışkanlıklarının takip edilmesini önleyebiliyorlar. Firefox Focus ile yaptığınız gezintilerin kalıntılarını da tek bir dokunuşla ortadan kaldırabiliyorsunuz.
Firefox Focus'un izleme mekanizmalarını engellemesi tarayıcının performansını da etkiliyor. Bu sayede tarayıcı gereksiz işlemlerle meşgul olmadığı için sistem kaynaklarını daha verimli kullanabiliyor, sayfa açmaya öncelik verebiliyor. Firefox Focus'un izleme mekanizmalarını otomatik engellemesi bazı sayfaların açılmamasına sebep olabilmekte; fakat bu problemi de problem yaşadığınız site için izleme mekanizmalarına izin vererek çözebiliyorsunuz.
Firefox Focus'u indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:


Ek Dosyalar
.jpg   mozilla-ios-icin-yuksek-hizli-tarayicisi-firefox-focusu-yayinladi-1_640x360 (1).jpg (Dosya Boyutu: 29.4 KB / İndirme Sayısı: 7)
Aklından Bir Sayı Tut,Tuttunmu ? Sonra Aklında tuttuğun sayıyı geri bırak!  Tongue 
Sanal Alemin En Janjanlı Oyun Merkezi Loyun.NeT
Cevapla
#2
Herzaman mozilladan sasmamisimdir.
Cevapla Spamı Temizle


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi