Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rüyada Kaybolmak Ne Anlama Gelir?
#1
Rüyamda kış ayı ama üstümde ince bir erkek gömlek var.Bu şekilde kayboluyorum ve yolumu bulmaya çalışıyorum.Biraz araştırdım sizler ne düşünüyorsunuz?
Nasibin azalmasına; kalabalık içinde kaybolmak ilim ve dünyalığı ile insanlara yararlı olup, onlar nezdinde şöhret bulmaya, Kaybolmuş kimse görmek garip birine yahut kişinin kendini dünyaya vererek erdemlerini yitirmesine, Kişinin eşya yahut elbiselerin kaybolması bunları yitirmesine delalet eder.
Rüyada kaybolduğunu gören kişinin duygusal olarak yorgun olduğu, kafasının ve hislerinin de karışmış olduğu mananına gelir. Rüyada kaybolmak hayat çizgisinin kayması ve değişmesi olarak deyim edilir. Bir kimse düşünde herkesin olduğu bir yerde kaybolduğunu görürse şayet, yer farklığı yapacağı mananına gelir.
Rüyada kaybolup evini bulamayan kişi, işlerinde kararsız kalmış demektir. Bu kişinin kafası da oldukça karışmıştır.
Asfalt yolda kaybolmak kariyer merdivenlerini hızlı çıkan kişilerin çok sert bir düşüş yaşayacaklarını ve yanlış kişilere güvenmekten ötürü üzüleceklerini, doğru sandıkları konularda yanılgı yaşayacaklarını, arkadaşlarıyla aralarında incinmeler olacağına delalettir
Tabir 2: Alim bir kimse rüyada halk arasında kaybolduğunu görse, oalimin ilminden halkın faydalanmasına ve şöhretinin yayılmasına işarettir. Kaybolmak, bazen de nasibin noksanlığına işarettir. Rüyada bazı elbiseleri veya evi kaybolduğunu gören kimsenin malik olduğu şeylerin ondan gitmemesine işarettir. Bir kimse rüyada bütün elbiselerininkaybolduğunu görse, ona gelecek şerrin gitmesine işarettir.Rüyamda en son banyo aksesuarları satan bir yerden geçiyorum içeri girip yol soruyordum o şekilde uyandım...
Bul
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi