Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hoşlandığım kıza merhaba bile diyemiyorum lütfen yardım edin
"Arkadaşlar selam,
Çekingenliğimle alakalı yardımcı olabilir misiniz? Açıkçası ne kadar korkak olduğuma inanamazsınız Sad
Erkekler ve kızlar dünya yaratıldığından beri bir araya geliyor. Gezegendeki en, ortak şey değilse de, en çok olanıdır.
Yine de, ben şahsen bir kızdan hoşlanıyorum ve ona yakınlaşıp """"merhaba"""" diyemiyorum.
Bu çok geriye gidiyor. Yaklaşık bir yıl önce, taşındıktan birkaç ay sonra.
Bir gün, terapistime giderken, otobüsü beklerken bu kız caddenin karşısında, bu kız caddenin karşısındaki otobüs durağına doğru yürüyordu. Üzerinde [url="http://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/kategori/erkek/ceket-ve-yelek"]blazer ceket[/url] ve beyaz bir pantolon vardı. Ona bakıyordum çünkü gerçekten sevdiğim bu kıyafet stili vardı. O da çok tatlı görünüyordu. Çevresine baktı ve ona baktığımı gördü. Elbette, çabucak başka bir yere bakıyor gibi yaptım, sanki bakmıyor gibiydim ama başarısız oldum, çünkü ona yeniden baktığımda, bana bakıyordu, gülümseyerek :S
Birkaç hafta sonra, aynı şey gerçekleşti. Yine caddenin karşısında onu gördüm, ama bu sefer yiyecek poşeti taşıyordum.
Tam bir saat önce şu andan itibaren onu tekrar gördüm. Aşırı tepki verebilecekmiş gibi oluyorum o an size anlatamam. Tam gidip yaklaşmak istiyorum ancak dürüst olmak gerekirse bacaklarım beni her zaman vazgeçirir gibi hissediyorum.
Bu sefer birisiyle konuşuyordu, ama ona bakarken içgüdüsel olarak bana baktı.Gülümsedi ve dondu. Yürümeyi bırakmadı, sadece bekledi. Ben tabi elim ayağıma dolaşınca mağazada gördüğüm [url="http://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/kategori/kadin/hirka-ve-kazak"]hırka modelleri[/url] ve vitrindeki kıyafetlere bakar gibi yaptım.
Ardından baktım, tekrar tekrar baktım, arkasına bakıp bakmadığını görmek için bekliyordum. O da baktı, böylece onun da beni fark ettiğini doğrulamış oldum. Alt tarafı merhaba demem gerekirdi o an ama hiçbir şey diyemedim. Aynı yoldan döndükten sonra merhaba demeye karar verdim ama artık orada değildi.
Ne yapacağımı bilmiyorum! Onunla konuşma şansımı kaybetmek istemiyorum. Harika, mütevazi birine benziyor. Bu tür şeyler olduğunda düzgün düşünemiyorum. Kendimi tamamen kaptırdım diyebilirim. Lütfen aptal aşık halimden kurtulmam ve bu kıza """"merhaba"""" diyebilmem için yardım edin!"
Bul
Cevapla Spamı Temizle

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi