Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni kapandım nasıl giyinmeliyim?
Merhaba arkadaşlar,
Bugün size çok önemli bir konu danışacağım. Ben yakın bir zamanda kapanmaya karar verdim. Bu yüzden tesettür giyim ürünleri hakkında danışacağım. Özellikle tesettürlü hanımlar bu konuda cevap yazarlarsa çok memnun olurum.
Normal hayatta saçları sarı boyalı gayet bakımlı bir kadındım. Ama sonraları yaş da ilerledikçe insanda bir farkındalık oluşuyor. Zaten yavaş yavaş giyimime dikkat etmeye, saçlarımı koyu renge çevirmeye başlamıştım. Sonra karar verdim kapanacağım diye.
Annem gibi daha küçükken bir kere denemişti. Ama üstesinden gelememiş 6 ay kadar sonra tekrar açılmaya karar vermişti. Şimdi de hala açık. Ama ben öyle olsun istemiyorum açıkçası bu alanda desteklerinizi de bekliyorum.
Şimdi giyim konusuna gelecek olursak, nasıl alışverişler yapmalıyım bu yeni tarz hayatım için? Uzun elbise zaten olmazsa olmaz sanırım. Bir de geniş kumaş pantolonlar tunikler falan. Ben kara palto, kara çarşaf şeyler sevmiyorum. Bir insan kapanacaksa da çağa ayak uyduracak. Yoksa çağın ve tarzın gerisinde kalıyor. Türbanlı da olsak toplumda görünür olmalı ve bu görünürlüğün sayısını arttırmayı teşvik etmekte fayda var.
Neyse konumuza dönecek olursak, kıyafet almaya nereden ve hangi mağazalardan başlamalıyım? Ne çeşit kıyafetler bakmalıyım ve açıkçası misafirliğe giderken falan giyince ne tür kıyafetler daha rahat olur?
Kapandıktan sonra ben dolabımda çok köklü bir değişiklik yapmak gerekir mi? Çünkü ben bir jean insanıyım... Hayatım boyunca kot üstüne tişörtle gezmiş biri olarak bir süre sonra hafif bir eskiye dönüş yaşamak da istiyorum. Bir ansa kopmakta zorlanabilirim. İş ortamımdan da uzaklaşınca, bir jean bir uzun tunik modu gündelik hayatım için ideal olur mu? Yoksa kotlardan tamamen mi vazgeçmem gerekir? Dolabımdaki açık saçık şeyleri atmam mı gerekir yoksa bir şekilde değerlendirip faydalanabilir miyim?Bilemedim açıkçası. Bu yüzden burdayım. İçten ve samimi tavsiyelerinize ihtiyacım var kızlar. Lütfen yardım edin.
Bul
Cevapla Spamı Temizle

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doğru Bir Makyaj Nasıl Yapılır merkur344 0 1,071 08-30-2017, 07:27 PM
Son Yorum: merkur344
  İdeal Ayakkabı Nasıl Olmalı merkur344 0 987 07-25-2017, 08:54 PM
Son Yorum: merkur344

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi