Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nişanda ne giymeliyim?
Selam arkadaşlar, bugün sizden önemli bir aktivite için fikir danışmak istiyorum. Haftaya bugün çok yakın bir arkadaşımın nişanı var. Böyle kır bahçe gibi bir yerde yapıcak nişanı. Kendisi de yüksek sosyeteden olduğu için önceden hazırlıklar gırla. E haliyle benim gibi orta sınıf bir kişilk de ne giyeceğine karar veremeyenler arasında. Ama bu karar verememe hali giyinmeyi bilmemekten değil arkadaşlar. Kendim 4 aylık hamile olduğum için sadece bu alanda biraz fikir yoksunuyum diyebilirim. Bu hamileler böyle düğün nişan falan etkinliklerinde ne giyer, nasıl uydurur kıyafetlerini hiç anlamış değilim. İnternete hamile elbiseleri diye arattım ama böyle kır ortamında yapılacak bir nişan için ne tarz bir şey bakılması gerektiğini bilmediğimden hemen açtığım bütün sayfaları kapatıp buraya koştum. Aranızda hamilelik geçiren veya tanıklık eden biri varsa belki fikir verebilir diye. Yani böyle günlük elbise modelleri var hamileler için uzun ve geniş. Ben tesettür giyim tercih ettiğim için özellikle geniş ve uzun istiyorum. Bunların pamuk kumaştan yapılmış olmasını sevdim ama sonuçta sadece sağlık düşünecek bir günde değiliz Smile Şık da olmak lazım. Dost var düşman varSmile
Bir de hamileler için üretilen hamile etekleri falan gibi bir şeyler de baktım ama bunların üstüne de nasıl bir kazak giyeceğimi bilemedim. Çünkü karnımın bluzun içinden fışkırmasını ve streçlenmiş gibi durmasını istemiyorum. Gayet sade bir şekilde hatta varmış ama yokmuş gibi durmasını istiyorum. Sonuçta hamile olduğumu insanların gözüne sokacak halim yokBig GrinTunik, kazak ve ya t-shirt gibi seçeneklere de bak diyenleriniz olabilir. İşte tam da onu soracaktımSmile Kır nişanında böyle şeyler olur mu ki? Şık bir tunik, altına geniş belli pantolon falan. Ya açıkçası pek bilemedim. Daha çok elbise türü bir şeyler giymek istiyorum. Bu yüzden özellikle hamileler için uzun elbise tavsiyesinde bulunursanız çok mutlu olurum. Sadece bir haftam var bu yüzden acele cevap yazmanız lazım. Bir de son olarak havanın soğuk olma ihtimaline karşı üzerime şal hırka ne tür bir şeyler almam gerektiğini de yazarsanız tadından yenmezSmile Hepinize şimdiden teşekkürler
Bul
Cevapla Spamı Temizle

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi