Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 28
» Son Üye: Rhematic
» Toplam Konular: 598
» Toplam Yorumlar: 604

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 32 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 31 Ziyaretçi
Bing

Son Aktiviteler
Caddefilm.com ile hd film...
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: nullsix
11-19-2018, 06:01 PM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 15
Paykasa Satın Al
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: nullsix
11-16-2018, 07:08 PM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 25
Sevdiklerinizi Takip Eder...
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: nullsix
11-16-2018, 06:18 PM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 26
Sivilce nasıl geçer
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: nullsix
11-16-2018, 05:51 PM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 30
BUZ LAZER
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: izmirseo
11-16-2018, 11:26 AM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 28
ESTETİK DOLGU
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: izmirseo
11-16-2018, 09:38 AM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 28
BOTOKS
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: izmirseo
11-16-2018, 09:33 AM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 26
Boşanma Davası Açabilmek ...
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: izmirseo
11-16-2018, 09:00 AM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 30
Burun Estetiğinde Cerrah ...
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: izmirseo
11-16-2018, 08:56 AM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 29
Yeni açık artırma sitesi ...
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: nullsix
11-15-2018, 04:44 PM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 34

 
  Caddefilm.com ile hd film izle
Yazar: nullsix - 11-19-2018, 06:01 PM - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Web Site İsmi : Caddefilm.com

Site Başlığı : Caddefilm.com ile hd film izle

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Kasım 2018

Site Tanıtımı : Film tutkunlarına müjde! Caddefilm.com adı altında yayın hayatına başlayan internet adresi sayesinde, arzu ettiğiniz filmleri, tek tuşla izlemeye başlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden hd film izlemek istiyorsanız, caddefilm.com adresine tam anlamıyla bayılacaksınız. Sitede sizleri aile filmlerinden tutun animasyonlara, bilim kurgu filmlerinden belgesellere, komedi filmlerinden gerilim filmlerine kadar çok sayıda farklı film türü hep bir arada bekliyor olacaktır.

Siz de hemen film izle linkine tıklayın. Ve bu özel site sayesinde, ister yerli isterseniz de yabancı filmler izleme fırsatı yakalayın. Sitedeki yabancı filmlerin kimi Türkçe dublajlı, kimi ise Türkçe altyazılıdır. Bu siteye bağlandığınız takdirde, yabancı filmleri arzu ettiğiniz format ile seyretme imkanınız olacaktır.

Caddefilm.com platformu, kullanıcılarına full film izleme şansı sunar. Sitede kendine yer bulan filmlerin tamamı, full versiyona sahiptir.

İzleyeceğiniz filmin imdb puanını, dilediğiniz takdirde siz de belirleyebilirsiniz. Caddefilm.com adresinden tek tuşla imdb puanı seçme şansı elde edebileceksiniz. Sadece imdb puanı değil, filmin görüntü kalitesi, türü ve yapım yılını da site vasıtasıyla belirleyebilirsiniz.

Sık güncellenen ve zengin içeriği ile adından sıkça söz ettiren CaddeFilm, her geçen gün daha da büyümektedir.

Bu konuyu yazdır

  Paykasa Satın Al
Yazar: nullsix - 11-16-2018, 07:08 PM - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Paykasa Satın Al

İnternet alışverişlerinizi güvenle gerçekleştirmek için, siz de pek çok kişi gibi Paykasa kart sipariş edebilirsiniz. Paykasa kart ile birlikte, tek kullanımlık bir alışveriş şansınız olacaktır. Bu kartı alırken, asla kişisel verilerinizi iletmenize gerek yoktur.

Astropay kart da tıpkı Paykasa kart gibi geniş kitleler tarafınca tercih edilir. Paykasacards.net isimli internet adresi üzerinden, ister Paykasa, isterseniz de Astropay satın alma şansı bulabilirsiniz.

Paykasa satın al linkine tıkladığınız takdirde, Paykasa kart ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara en kapsamlı yanıtları alabileceksiniz. Sitede de vurgulandığı gibi, Paykasa isimli kart, bir nevi sanal karttır. Ve kartınıza dilediğiniz miktarda para tanımlayıp, alışverişinizi kolayca yapabilirsiniz.

Bu konuyu yazdır

  Sevdiklerinizi Takip Ederek Onları Koruyun
Yazar: nullsix - 11-16-2018, 06:18 PM - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Sevdiklerinizi Takip Ederek Onları Koruyun

Telefon takip programları casus yazılımlar olarak da adlandırılan fonksiyonel kullanım sunan yazılım programlarıdır. Akıllı cep telefonlarında ve tabletlerde kullanıma uygun olan takip programları genel olarak cihaz içerisindeki mevcut tüm bilgilere erişimi sağlamaktadır. Telefon ve tablet takibi yapmaya olanak sağlayan casus yazılımlar sayesinde takip programları kullanıcılara pek çok özellik sunmaktadır. Mesajları takip etme, arama kayıtlarına ve rehber listesine erişim, görüşme ses kayıtları, canlı olarak resim çekme ve ortam dinleme imkanı, GPS ile konum tespiti, e-maillere erişim, tüm whatsupp mesajları, skype ve facebook mesajlarına erişim, silinmiş olan dosyaları yükleme ve arşivleme, uzaktan yüklenmiş olan uygulamaları kullanım dışı bırakma ve mevcut telefonun hafıza kartına erişim gibi daha birçok özellik kullanıcılara özel olarak geliştirilmiştir.

Telefon Takip Programı Özellikleri Nelerdir?

Akıllı Android telefonlar ve tabletlerde kullanıma uygun olan takip programlarının sunduğu özelliklerden biri whatsapp takip özelliğidir. Whatsap takip programı özelliği takip edilmek istenen telefonlarda bulunan her türlü whatsapp yazışmasına ve sohbet geçmişine erişime olanak sağlamaktadır. Ayrıca bu uygulama üzerindeki tüm aktiviteleri kaydetme özelliği de bulunmaktadır. Casus yazılımlar whatsapp takip özelliği ile birlikte sykpe, telegram, facebook, line ve viber gibi pek çok iletişim uygulamasına da tek bir tuşla erişim sağlamaktadır. Tüm iletişim uygulamalarının anlık mesajlarına, ileti geçmişlerine ulaşılabilmektedir. Casus yazılımlar sayesinde takibi yapılan casus telefon üzerindeki tüm arama geçmişine ulaşılmaktadır. Casus arama özelliği ile arama geçmişinin görüntülenmesine olanak sağlanmasının yanı sıra hedef telefondaki tüm rehber listesine de erişilebilmektedir. Rehber listesinde bulunan tüm isim ve numaraları kaydetme olanağı da sunmaktadır.

Telefon takip programlarının tercih edilmesindeki bir diğer fonksiyonel özellik ortam dinleme özelliğidir. Ortam dinleme özelliği takip edilmesi istenilen kişi ya da kişiler hakkında tüm bilgilere ulaşmayı sağlamaktadır. Takip programı kurulmuş olan hedef telefon çevresinde bulunan her türlü sesi kayıt altına almaktadır. Böylelikle takip edilen çocuklar, eşler, arkadaşlar ya da çalışanlar eğer tehlike altında ise bunun önüne geçilebilmektedir. Ya da merak edilen, araştırılmakta olan konuların açığa çıkmasına katkı sağlamaktadır. Telefon takip programları sayesinde kullanıcılar hedef telefonun anlık konum bilgisine de ulaşabilmektedir.

Büyük şehirlerde yaşamanın zorluklarından biri olan trafik yoğunluğu kişilerin okul ya da işlerine geç kalmalarına ve evlerine geç dönmelerine sebebiyet vermektedir. Bu gibi durumlarda kişilerin aileleri, yöneticileri ya da yakın arkadaşları endişelenebilmektedir. Takip programları tüm bu endişeleri yok edebilecek özelliklere sahiptir. Casus yazılımlar ile kişilerin telefonları kapalı olsa dahi ya da GPS kapalı olduğu durumlarda bile kişilerin harita üzerindeki konumları öğrenilebilmektedir. Bununla birlikte telefon takip uygulamaları silinmiş olsa dahi tüm resim, video dosyalarına ulaşabilmekte ve kayıt altına alabilmektedir. Takip edilen telefondaki geçmiş ve mevcut tüm internet aktivitelerini de arşivlemekte ve kullanıcıların erişimine sunmaktadır.

Telefon Takip Programları Hangi Amaçlar için kullanılır?

Takip programları casus uygulama ya da casus yazılımlar olarak da adlandırılsa da çoğu zaman takip edilmek istenen kişilerin telefonlarına bilgileri dahilinde yüklenmektedir. Telefon takip programları her amaca uygun şekilde tasarlanmıştır ve kişilerin erişimine sundukları bütün bilgiler yasal bilgilerdir. Bu sebeple takip uygulamaları başta çocuklar ve yaşlılar için tercih edilmekle birlikte şirketler tarafından da kullanılmakta olan programlardır. Bununla beraber kişisel sebeplerden dolayı da tercih edilebilmektedir.

Ailelerin Takip Programı Kullanım Nedenleri

Aileler tarafından sık kullanılan bir program olan casus yazılımlar çocuk ve yaşlı takibi amacıyla tercih edilmektedir. Çocuklarını takip etmek isteyen ebeveynler için geliştirilmiş çocuk takibine özel yazılımlar bulunmaktadır. Takibi yapılmak istenen çocuk ya da gençlerin telefonlarına birkaç dakikalık süren indirme işlemi sonrasında takip programı kurma işlemi gerçekleşmektedir. Bu işlem sonrasında belirtilen size kullanıcı paneli üzerinden hedef telefondaki bütün bilgiler görülebilmektedir. Çoğunlukla çalışan ebeveynler çocuklarını her istediklerinde aramaya fırsat bulamamaktadır ya da istedikleri zaman çocuklarının yanlarında olamamaktadırlar. Bu gibi durumlarda çocuklarının nerede olduklarını konum tespit özelliği ile takip edebilmektedirler.

Ortam dinleme özelliği ile çocukların okulda olup olmadıklarını, okul ortamlarında herhangi tehlikeli bir durum olup olmadığını rahatça anlayabilmektedirler. Ayrıca lise çağındaki çocukların aktivitelerini kontrol etme, arkadaş ortamlarında ne konuştuklarını dinleyebilme fırsatı yakalamaktadırlar. İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki zararlı programlar da ebeveynleri oldukça endişelendiren telefon takip programı kullanmaya yönlendiren sebeplerdendir. Anne ve babaların sanal ortamdaki mevcut tehlikelerden çocuklarını korumaya çalışması ve ebeveynlerin çocukları ile ilgili endişelerini dindirmek gibi sebeplerden dolayı takip programlarını tercih etmektedirler. Böylelikle sosyal medyalara erişim, arama geçmişine erişim, konuma erişim, dosyalara erişim gibi özellikler ile çocukların güvenliğini sağlanmakta ve yanlış kişi ortamlardan korunmaktadırlar. Ayrıca çocukları şehir dışında ya da yurt dışında öğrenim gören ebeveynler de çocuklarının telefonlarına telefon takip programları yükleyerek onların yaşamları hakkında bilgi sahibi olmak istemektedirler.

Casus yazılımlar sayesinde çocukların kimler ile yazıştıklarını, kimler ile görüştüklerini, arkadaş ortamlarını, arama ve konuşma geçmişlerini, okul vakitlerini nasıl ve nerede geçirdiklerini tespit etmeye olanak sağlayan pek çok fonksiyonel takip özelliği sunulmaktadır. Aileler tarafından tercih programları yaşlıları takip etmek için de kullanılmaktadır. Özellikle alzheimer hastalığı olan yaşlıların aileleri tarafından tercih edilen programlar yaşlıların nerede olduklarını tespit etmeyi sağlayan konum takip özelliği sayesinde yaşlıların kaybolmasını önlemekte ve endişeleri gidermektedir. Ayrıca canlı resim çekme özelliği ile de yaşlıların konum tespitlerini görsel olarak kolaylaştırmaktadır. Bulunulan çevrendeki mevcut tüm sesleri dinlemeye olanak sağlayan ortam dinleme özelliği, tüm arama kayıtları, konuşma ses kayıtları ve sms geçmişi takip özellikleri ile yolunu kaybeden, hastalanan, başka kişiler tarafından kandırılmaya müsait olan yaşlıların korunmasına da yardımcı olunmaktadır. Takip programları çocukların, gençlerin ve yaşlıların yararına kullanım sağlamasından dolayı aileler tarafından giderek popüler hale gelen uygulamalardan biri olmuştur.

Şirketlerin Takip Programı Kullanım Nedenleri

Telefon takip programları aileler dışında şirketler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Şirket yöneticilerinin çalışanları takip etmek amacıyla kullandıkları bu programlar şirket yönetimini kolaylaştırmakta ve kontrol mekanizmasını güçlendirmeye katkı sağlamaktadır. Büyük şirketlerde çalışan sayısının oldukça fazla olması iş ortamlarında pek çok problemi de beraberinde getirmektedir. Bu problemleri en aza indirmek, güvenli bir çalışma ortamı sağlamak ve kontrol mekanizmasının her daim aktif tutabilmek için şirket sahipleri casus yazılımları kullanmayı tercih etmektedir.

Böylelikle arama ve mesaj geçmişine erişim özelliği ile çalışanların telefonlarındaki müşteri görüşmelerinin detaylarına erişimi sağlamakta ve toplantılara katılamayan yöneticiler için ortam dinleme özelliği ile toplantılardaki konu detaylarına ulaşabilmeyi sağlamaktadır. Rakip şirketler arasındaki rekabet ortamından dolayı bilgi toplama amacıyla da kullanılan casus programlar bununla birlikte çalışanların mesai saatleri içindeki çalışma performansları ya da çalışanların şirket hatlarını kişisel çıkarlar dahilinde kullanıp kullanmadıklarını öğrenmek amacıyla kullanılabilmektedir.

Genel olarak aileler ve şirkeler tarafından kullanılan takip programları eşlerin ve arkadaşların birbirlerinden haberdar olma amacı gibi birçok farklı nedenden dolayı tercih edilmektedir. Telefon takip programları kullanım kolaylıkları, kişilerin hayatlarını kolaylaştıran pek çok işlevsel özellik sayesinde giderek yaygın hale gelen uygulamalardır.

Web: Cepcasusu.com

Bu konuyu yazdır

  Sivilce nasıl geçer
Yazar: nullsix - 11-16-2018, 05:51 PM - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Sivilce nasıl geçer

Sivilce sorununa sahipseniz, bu sorununuzu giderecek çeşitli formüller mevcuttur. Guzellikformulleri.com isimli internet adresi içerisinde, Sivilce nasıl geçer başlıklı bir yazı ziyaretçilere sunulmuştur. Bu yazıda, sivilcelerinizi yok edecek çeşit çeşit formül sizleri bekliyor olacak.

Grip nasıl geçer diyenler de, bu hususta guzellikformulleri.com adresine bağlanabilir. İçerisinde bulunduğumuz günlerde, gribe yakalanmak çok da zor değil. En iyisi grip olmadan evvel önlemleri almak. Lakin grip olduktan sonra da, iyileşme sürecini hızlandıracak bazı formüller bulunur. İşte bu formüller, guzellikformulleri.com içerisinde ziyaretçilerle paylaşılmıştır.

Evde cilt bakımı nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, yine guzellikformulleri.com adresine girmenizde yarar vardır. Sitede, cildinize iyi gelecek çok sayıda ürün anlatılmaktadır.

Bu konuyu yazdır

  BUZ LAZER
Yazar: izmirseo - 11-16-2018, 11:26 AM - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Buz Lazer Epilasyon, acısız ağrısız ve en hızlı diode lazer epilasyon teknolojisidir. Buz Lazer Epilasyon, dört mevsim uygulanabilen ve tüm kıl tiplerinde başarı sağlayan ve yanına tamamlayıcı bir cihaz gerektirmeyen en son teknoloji lazer cihazlarıdır. Soprano Ice Platinum ile diğer lazer sistemleriyle saatler süren epilasyon işlemleri çok daha kısa sürede tamamlanmaktadır.

Eski lazer sistemleri yüzde bulunan tüylerde çok etkili değildir. Yüzde bulunan tüylerin vücuttaki diğer tüylere kıyasla çok daha ince ve açık renkli olması nedeniyle eski lazer sistemlerinde çok başarılı sonuçlar alınamamaktaydı. Soprano Ice Platinum sistemi bu açık renkli ve ince tüylerde çok başarılı şekilde uygulanabilmektedir.

Soprano Ice Platinum lazer sistemi her mevsim uygulanabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca eski nesil lazer sistemlerinde ten rengi koyulaştıkça epilasyonun etkisi de azalmaktadır. Soprano Ice Platinum lazer sisteminde ise koyu ten renklerinde bile etkili sonuçlar alınmaktadır. Yani bronz bir tene sahip olduğunuzda bile bu tedaviden faydalanılabilmektedir.

Özel başlık sistemiyle bikini bölgesi gibi en hassas yerlerde bile herhangi bir acı yaşatmayan Soprano Ice Platinum lazer epilasyon sistemi, özellikle acı eşiği çok düşük olan kişilerde bile tercih edilen bir uygulamadır.

Ankara Buz Lazer uygulamasında en güvenilir merkez Dr. Özgür Koldaş Tunalı Polikliniği'dir. Uzman ekibiyle Buz Lazer hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilmek ve hijyenik ortamıyla da güvenle Buz Lazer uygulaması yaptırmak için Dr. Özgür Koldaş Tunalı Polikliniği'ni ziyaret edebilirsiniz.

Bu konuyu yazdır

  ESTETİK DOLGU
Yazar: izmirseo - 11-16-2018, 09:38 AM - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Dr. Özgür Koldaş Tunalı Polikliniğinin en yoğun uygulama alanlarından biri olan estetik dolgu işlemi, en genel şekli ile dolgu maddelerinin cildin içerisine ya da cildin altına enjekte edilmesi şeklinde tanımlanabilir. Dolgu maddesi olarak sentetik ya da yarı sentetik maddeler kullanılabilir. Dolgu işleminde enjektörün yanı sıra kanül yardımı ile dolgu maddesinin implante edilmesi de tercih edilebilir.

Dr. Özgür Koldaş Tunalı Polikliniğinde bu yöntem genellikle yüz bölgesinde kullanılır. Çünkü yüzde dolgu işlemi görüntünün ciddi düzeyde değişimini sağlayabilir. Vücudun yüz dışında kalan diğer bölgelerinde, yaralanma, yanık gibi çeşitli nedenlerle oluşan çöküntülerin daha düzgün bir görünüm alması amacıyla da estetik dolgu tercih edilebiliyor. En sık kullanılan bölgeleri ise şu şekilde sıralayabiliriz:

• Alında, iki kaşın arasında, göz çevresinde ya da dudak civarında oluşan kırışıklık görünümünü azalmak,
• Burun kenarlarından ağızın köşesine kadar uzanan bölgede oluşan oluk görünümünü azaltmak,
• Ağız köşesinden çene bölgesine doğru uzanan oluk görünümünü azaltmak,
• Çene bölgesinin iki kenarında ya da tek tarafında oluşan oluğu azaltmak,
• Dudak içerisinde uygulanan enjekte ile dolgu dudak görünümü yani daha dolgun bir dudak görünümü elde etmek,
• Alın, elmacık kemiği, çene, yanak ya da göz altı bölgesinin daha dolgun bir görünüm almasını sağlamak,
• Akneden ya da yaralanmalardan kaynaklanan çukurların doldurulmasıdır.

Bu yöntemde kullanılan dolgu maddesi cilt içerisine ya da cilt altına enjekte edildiğinde, cildin görünümünde bir hacim artışı sağlar. Cilt yukarıya doğru kalkar ve aynı zamanda daha gergin bir görünüm alır. Çökmüş ya da çukurlaşmış olan cilt görünümü dolgu etkisi sayesinde hafifler. Özellikle ışık altında gölgelenme daha az olur.

Dr. Özgür Koldaş Tunalı Polikliniğinde cildin hangi bölgesine uygulama yapılacağına bağlı olarak dolgu işlemi süresi de değişir. Genellikle 15 dakika ila 30 dakika arasında işlem tamamlanır. İşlem tamamlandığında hiç beklemeden günlük yaşantınıza geri dönebilirsiniz. Çalışabilir, sosyal aktivitelere katılabilir ve uyuyabilirsiniz.

Uygulamanın gerçekleştirileceği bölgeye, uygulama öncesinde anestetik krem, soğuk kompres uygulama ya da lokal anestezi yapılacağından dolgu sırasında herhangi bir acı, ağrı ya da sızı hissedilmez. Enjeksiyon işleminde son derece ince iğne ucu kullanılır ve uyuşmaya bağlı olarak iğnenin cilde girdiği sırada dahi bir acı hissedilmez. Vücudun hangi bölgesine dolgu yapılacağına bağlı olarak, hangi yöntem ile deride uyuşmanın gerçekleştirileceğine karar verilir.

En çok merak edilen hususlardan biri de dolgu yan etki yapar mı, şişlik ya da morluk gibi istenmeyen görüntüler ortaya çıkar mı, şeklinde oluyor. Bu işlemin usulüne uygun olarak, doğru teknik ve doğru malzemeler ile gerçekleştirilmesi son derece önemli. Tecrübeli bir hekim tarafından usulüne uygun şekilde yapılması halinde morluk oluşmaz. Ancak bazı kişilerin kullandıkları Aspirin gibi ilaçlar cildi kanamaya meyilli hale getirir. Bu durumda hafif morluk oluşabilir. Uygulamanın yapıldığı bölgeye bağlı olarak hafif şişlik oluşması mümkün. Özellikle yüz dolgu ve dudak dolguda şişlik 1 ila 2 gün içerisinde geriler ve yok olur.

Tamamen steril koşullarda sentetik ya da biyolojik olarak hazırlanan, enjekteye hazır maddeler, hazır dolgu maddesi olarak adlandırılır. Kullanılan dolgu maddesinin markası, FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından onaylanmış olmalıdır. Uygulamada tercih edilen estetik dolgu fiyatları markaya göre değişebilir. Hazır dolgu maddeleri "geçici" ya da "kalıcı" olabilir.

Hazır geçici dolgu maddesi cilde enjekte edildikten sonra zamanla emilerek hacim veren etkisi kaybeder. Emilim süresi ise dolguda kullanılan maddenin molekül yapısına, cilde enjekte edilen miktara ve vücudun hangi bölgesine enjekte edildiğine bağlı olarak değişir. En genel şekliyle dolgu maddesinin hacimsel etkisi kaybetme süresi 6 ay ila 12 ay arasındadır. En sık kullanılan dolgu maddeleri hyaluronik asit, kalsiyum hidroksiapatit, poly-L laktik asit ve kolajen olur.

En büyük avantajı geçici olmasıdır. Çünkü yapılan dolgunun yüzünüzün herhangi bir bölgesini ya da yüz ifadenizi nasıl değiştireceğini önceden görme şansını sunar. Kalıcı dolgu öncesinde, dolgu işlemi sonrası ortaya çıkan görünümü beğenip beğenmeyeceğiniz noktasında duyduğunuz endişe, geçici dolgu işlemi ile ortadan kalkar. Geçici dolgunun bir diğer avantajı, dolgu maddesinin kullanıma hazır olması ve işlemin kısa sürede tamamlanabilmesidir. Ameliyathane koşullarına gerek kalmaz ve dilediğiniz zaman işlem tekrarlanabilir. Kalıcı dolgudan daha ekonomik olması da geçici dolgunun bir diğer avantajıdır.

Dolgunun geçici olması avantajın yanı sıra dezavantaj da olabiliyor. Dolgu etkisinin geçici olması, işlem sonrası sonucu beğenmeniz halinde sizin için dezavantaj olabilir. Dolgu etkisi kaybolduğunda işlemin yenilenmesi gerekir ve bu da ek bir maliyet anlamına gelir. Bir diğer dezavantaj ise dolgu maddesinin cilt tarafından emilmeyebilir olmasıdır. Deride yabancı cisim reaksiyonu ortaya çıkabilir ve bazı düzensizlikler oluşabilir. Ayrıca 5 ml ila 15 ml gibi hacimlerde geçici dolgu işlemi, kalıcı dolgu işleminden daha yüksek bir maliyeti zorunlu kılabilir.

Kalıcı dolgu, vücut tarafından emilmeyen ve deri altında ömür boyu kalan maddeler kullanılarak yapılan dolgu işlemidir. Dolgu etkisi kalıcı olur ve kullanılan dolgu maddesi de ömür boyu cilt altında kalır. Fakat deri ve deri altındaki yumuşak doku zamanla yer değiştirir ve incelir. Kalıcı dolgu maddesi bu değişime uyum sağlayamaz. Dolayısıyla kalıcı dolgu maddesi uzun vadede tedavisi oldukça güç estetik sorunları beraberinde getirebilir.

Ankara estetik dolgu işlemlerinizi Dr. Özgür Koldaş Tunalı Polikliniği olarak profesyonel ekibimizle titizlikle ve hijyenik bir ortamda gerçekleştirmekteyiz."

www.ozgurkoldas.com.tr

Bu konuyu yazdır

  BOTOKS
Yazar: izmirseo - 11-16-2018, 09:33 AM - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Cilt, zamana yenik düşer. Yaşın ilerlemesiyle birlikte özellikle yüz bölgesinde kırışma ve sarkmaların meydana gelmesi ise kaçınılmazdır. Genetik faktörler, sigara kullanımı, güneş ışınlarına maruz kalma, beslenme ve yaşam şekli gibi çeşitli unsurlara bağlı olarak ciltteki kırışma ve sarkma erken yaşlarda da görülebilir. Her ne kadar cilt, zamana karşı direnç göstermese de, ilerleyen teknoloji sayesinde daha genç görünmek de mümkün.

Colustridium botulinium ismini taşıyan bir bakteriden özel yöntemlerle elde edilen bir toksin olan botoks, uygulandığı yerde sinir-kas kavşaklarında sinir iletimini bozmaktadır. Fakat botoks etkisi olarak adlandırılan bu etki geçici olmakla beraber ağrı duymayı, dokunma hissini ve sıcak ya da soğuk hissini önlememektedir.

Farklı cilt tiplerine uygulanabilen botoks sayesinde kırışıklık görünümünü azaltmak, ince kırışıklıkları yok etmek ve ciltte belirli bir düzeyde yukarı çekme işlemini sağlamak artık çok kolay. Yaygın bir şekilde uygulanan ve sonuçları ile memnuniyet yaratan bu teknik, son yıllarda çok daha geniş kapsamlı bir uygulama alanına kavuştu.

Yaşa bağlı olarak ortaya çıkan kırışık cilt görünümünün giderilmesi, botoksun en yaygın uygulama alanıdır. Aynı zamanda yüzde yerleşmiş bir ifadenin ortadan kaldırılması için de tercih edilebilir. Örneğin çatık kaş görünümü sinirli bir yüz ifadesini doğurur. Zamanla iki kaş arasında oluşan çizginin yok edilmesi ya da görünümünün hafifletilmesi de mümkün olabilmektedir. Alın çizgileri, boyun bölgesinde oluşan çizgi görünümü ya da kaz ayağı görünümünün ortadan kalkması için de bu uygulamadan faydalanılabilir.

Son dönemde botoks yaptıranlar arasına hafif kaş düşüklüğü görünümünden şikayet edenler de eklendi. Çünkü uygulama düşük kaş görünümünü de hafifletebiliyor. Sadece estetik amaçlı olarak kullanılmayan botoks, çene kilitlenmesi, diş gıcırdatma aşırı terleme gibi sorunların ortadan kaldırılması noktasında da son derece başarılı bir yöntemdir.

Botoks uygulaması, toksinin cilt altına enjekte edilmesi şeklinde gerçekleştirilir. Uygulamada son derece ince uçlu olan insülin enjektörü kullanılır. Enjeksiyon sırasında ciddi bir ağrı ya da sızı yaşanmaz. Sadece sinek ısırığı düzeyinde gayet hafif bir acı hissedildiğinden botoks uygulaması öncesinde anesteziye gerek duyulmamaktadır. Uygulamanın süresi yaklaşık olarak 10 dakikadır. İşlem sona erdiğinde kişi günlük hayatına kaldığı yerden devam edebilmektedir.

Botoks uygulamasının uzman ellerde yapılması gerekmektedir. Çünkü işlem yapan hekimin yüz anatomisini ve kasların çalışma yönünü çok iyi bilmesi gerekmektedir.

Ankara'da botoks uygulamasının yapıldığı güvenilir merkezlerin başında Dr. Özgür Koldaş Tunalı Polikliniği gelmektedir. Botoks konusunda merak ettiklerinizle ilgili detaylı bilgi alabileceğiniz ve gönül rahatlığıyla uygulamayı yaptırabileceğiniz bir polikliniktir.

Detaylı bilgi için www.ozgurkoldas.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu konuyu yazdır

  Boşanma Davası Açabilmek İçin Neden Boşanma Avukatı Tutmalıyım?
Yazar: izmirseo - 11-16-2018, 09:00 AM - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Boşanma davalarında kanuni hakların elde edilmesi ile birlikte en önemli etken davanın sonuçlanma süresidir. Yıllarca sürüncemede devam eden dava halihazırda evlilik birliği temellerinin sarsılması nedeniyle açılmış olan boşanma davası sürecinde eşlerin psikolojik olarak yıpranmasına neden olmaktadır. Benzer şekilde uzayan dava süreçleri;

•Nafaka,
•Tazminat,
•Çocukların velayeti,
•Yeniden evlenmek için beklenilen sürenin uzaması

Gibi hak sahibi eşlerin bu hakları elde etmesi için uzun süreçleri beklemesine yol açmaktadır. Tek celsede sonuçlanan anlaşmalı boşanma davaları, yıllarca sürüncemede kalmayan ve yaklaşık 10 ay gibi kısa bir sürede sonuçlanan çekişmeli boşanma davaları için Avukat Mehmet Ali Helvacı gibi deneyimli ve Medeni Hukuk'a hakim boşanma avukatı, boşanma sürecinin gereğinden fazla uzamasını önleyerek yıpratıcı süreci kısa sürede sonuca kavuşturmaktadır.

Bu konuyu yazdır

  Burun Estetiğinde Cerrah Neden Önemlidir?
Yazar: izmirseo - 11-16-2018, 08:56 AM - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Yüzünüze uygun buruna sahip olduğunuzu düşünmüyor ve bu durum özgüveninizi kaybetmenize neden oluyor ise Op. Dr. Evren Helvacı sizlere kalıcı çözümler sunuyor. Yüzünüze en çok yakışacak ve yeniden özgüveninizi kazanmanıza yardımcı olacak buruna sahip olmanız için tek yapmanız gereken Evren Helvacı ve ekibi güvenmek. Burun estetiği kararınızı vermeniz ile birlikte memnun olacağınız görünüme sahip olmanız için çalışacak olan ekip;

•Burun özellikleri,
•Yüz hatları

İle genel bir değerlendirme yaparak en uygun şekli buruna kalıcı olarak vermektedir. Gösterilen bu özen ve itinalı çalışma estetik operasyonda cerrahın tecrübesine, estetik bakışı açısına ve el yatkınlığına duyulan ihtiyacı göstererek Op. Dr. Evren Helvacı ve ekibi seçiminin neden verilmesi gereken önemli bir karar olduğunu göstermektedir.

Bu konuyu yazdır

  Yeni açık artırma sitesi - Teklifkimde.com
Yazar: nullsix - 11-15-2018, 04:44 PM - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Yeni açık artırma sitesi - Teklifkimde.com

İnternetten açık arttırma yolu ile alışveriş yapmak mı istiyorsunuz? O halde tam olarak doğru adrese geldiniz. Teklif kimde adı altında faaliyetlerine başlayan site üzerinden, açık artırma yöntemi ile dilediğiniz ürünü kolayca satın alabileceksiniz.

Zaman zaman açık arttırmalar yoluyla, pahallı ürünleri oldukça avantajlı fiyatlarla almanız mümkün olabilmektedir. Bu bağlamda, en ucuz alışveriş sitelerinden birisi, teklifkimde.com adresidir diyebiliriz.

Site üzerinden başta elektronik açık artırma ürünleri olmak üzere; oyun ve hobi ürünleri açık arttırmaları, kişisel bakım ürünleri açık arttırmaları ile çok daha fazlasına katılabileceksiniz.

Henüz yeni faaliyetlerine başlayan Teklif Kimde platformu, kısa zaman içerisinde, adından sıkça söz ettirecek gibi gözüküyor.

Bu konuyu yazdır