Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gizli Sev Üyelik İptali
[ATTACH=CONFIG]6[/ATTACH]
Merhaba arkadaslar sizlere gizlisev partner sitesinin üyelik iptal etme adresini verecegim.

Kisisel kullandigim email adresine durmadan su bayan sana mesaj yazdi bu bayan sana öpücük gönderdi gibi bildirim mailleri geliyordu vaktimin kisitli oldugu icin bi türlü detayli sitelerini inceleyemiyor otomatikman sahte üyeligi silemiyordum
zaten nasil üye oldum kim yapti onuda bilmis degilim sanirim sistem email adreslerine emaile göre otomatik üye yapiyor karisik sifre gönderiyor gelen email linki tiklayarak giris yaptiginizda otomatikman email icin bir üyelik acilmis oluyor bu emailler beni cok SIKTI en sonunda buldum.Adamlar öyle bir yere koymuski cok nadir kisilerin okudugu bölüm Kurallar bölümünün altinda
hic dusunmuyorlar esi dostu bunu görür sorun yasarlar diye…
Neyse arkdaslar sizde benimgibi bu sitenin maduru iseniz buyrun üyelik iptal linki
Gizlisev üyelik iptali
Kurallar

Ek Dosyalar
.jpg   uyelik-iptali-gurbetselinet.jpg (Dosya Boyutu: 19.11 KB / İndirme Sayısı: 7)
Aklından Bir Sayı Tut,Tuttunmu ? Sonra Aklında tuttuğun sayıyı geri bırak!  Tongue 
Sanal Alemin En Janjanlı Oyun Merkezi Loyun.NeT
bir zamanlar bendede durmadan email geliyordu,nasil bir site herkesi istemeden haberi olmadan üye yapiyor ve durmadan email gönderiyorki sükür kurtuldum suan
Cevapla Spam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi